Церква підтримала римську маніфестацію проти гендерного виховання у школах
  • Нед, 21/06/2015 - 10:15

Близько півмільйона осіб з усієї Італії з’їхались до Риму у суботу 20 червня 2015 р., на маніфестацію проти гендерного виховання у школах, яка проходила на розлогій площі перед базилікою святого Івана на Латерані. Гасло маніфестації: «Захистімо наших дітей. Ні – гендеру у школах!». Організатором протесту є Комітет «Захистімо наших дітей», в який входять батьки, вчителі, вихователі. Саме до цього комітету звернувся із посланням архиєпископ Вінченцо Палья, Президент Папської Ради у справах сім’ї, підтримуючи маніфестацію. В ньому наголошена увага, яку Папа Франциск приділяє питанням сім’ї, основної клітини суспільства, підкреслюючи небезпеку гендерної «ідеологічної колонізації» в школах.

Президент Папської Ради у справах сім’ї вказує, що з повною відповідальністю за майбутня, треба показати дітям і молодим людям, а також усьому світові багатство і велич християнської родини. В той час, коли світ сприяє нетривалим зв’язкам, християни хочуть тривкої сім’ї. Вони пропонують сильну, стабільну, сім’ю, побудовану на скелі Євангелія та Церкви.

Архиєпископ Вінченцо Палья висловив глибоке переконання, що християнська сім’я, яка ґрунтується на моногамному й нерозривному подружжі буде великим багатством для суспільства також і в майбутньому. Він цитує слова Папи Франциска до єпископів Європи про необхідність сприяти сім’ї, як зв’язкові між чоловіком і жінкою, що є основною клітиною кожного суспільства.

Президент Папської Ради в справах сім’ї також вказав на невідкладні і необхідні завдання, які в наш час стоять перед сім’ями. Він підкреслив,, що родини повинні підтримувати молоде покоління у прагненні створити сім’ю і мати дітей. Підтримуючи римську маніфестацію «Ні – гендеру у школах!», він висловив надію, що вона внесе цінний вклад у життя Церкви і всіх людей, яким лежить на серці добро всього людства.

Маніфестація зібрала не тільки католиків, але й вірних інших віровизнань, віруючих і невіруючих, які приєднались до багатотисячної маніфестації. Із свідченнями виступили численні учасники, серед яких представники різних етнічних та релігійних груп, що проживають в Італії.