Чергова зустріч Ради Кардиналів у Ватикані
  • Чтв, 19/09/2019 - 19:05

Внесення змін у проект нової Апостольської Конституції про Римську Курію був у центрі уваги чергової зустрічі Ради Кардиналів у Ватикані.

Як повідомив прес-центр Святого Престолу, протягом трьох днів – 17, 18 і 19 вересня 2019 року – у Ватикані проходила чергова зустріч Ради Кардиналів, дорадчого органу, скликаного Папою Франциском для допомоги в управлінні Церквою та здійсненні реформ Римської Курії. В склад цієї Ради входять шість кардиналів: Оскар Родріґес Марадіяґа, Джузеппе Бертелло, Освальд Ґрасіяс, Райнгард Маркс, Шон Патрік О’Меллі та П’єтро Паролін, які брали участь у зустрічі разом Секретарем, єпископом Марчелло Семераро та Додатковим Секретарем, єпископом Марко Мелліно. Відповідно із своїми зобов’язаннями в засіданнях брав участь також і Папа Франциск.

У центрі уваги засідань Ради Кардиналів був розгляд та внесення змін у проект нової Апостольської Конституції про Римську Курію, беручи до уваги численні зауваження, отримані від Єпископських Конференцій, Дикастерій Римської Курії та пропозицій, наданих зацікавленими органами. Наступна зустріч Ради Кардиналів відбудеться від 2 до 4 грудня ц.р. Також встановлено графік зустрічей на 2020 рік.

17 вересня Раду Кардиналів відвідав Константинопольський Патріарх Вартоломей, який наголосив на цінності синодальності та запевнив свої молитви.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць