Ліма, столиця Перу, втретє вітає Наступника святого Петра
  • Птн, 19/01/2018 - 11:11

Ввечері, 18 червня 2018 р., розпочався 2-й етап ХХІІ Апостольської подорожі Папи Франциска, який прибув до Перу. Літак зі Святішим Отцем на борту приземлився в аеропорту Ліми, столиці країни, з випередженням запланованого графіку на 45 хвилин, тобто, о 16:35 місцевого часу (23:35 - київського).

Біля підніжжя трапу літака гостя зустрів Глава Держави Президент Пабло Кучинскі з дружиною. В церемонії привітання взяли участь також деякі представники влади, католицькі єпископи, численні вірні. Двоє дітей подарували Папі квіти. Святкову атмосферу створював оркестр «Sinfonia por el Perù», до складу якого входять діти й підлітки одного з периферійних найбідніших кварталів Ліми.

Віддано військові почесті, прозвучали гімни Святого Престолу та Перу, відбулося представлення делегацій. Захід не передбачав промов, тож після привітання делегацій Святіший Отець від’їхав до Апостольської нунціатури в Лімі, яка на ці три дні стала його домівкою.

Вздовж дороги між аеропортом і дипломатичним представництвом Папу вітали численні перуанці та гості, що прибули на зустрічі з Наступником святого Петра. Останню частину шляху Святіший Отець проїхав панорамним автомобілем. Коли ж він прибув до нунціатури, йому несподівано вручили мікрофон, тож Папа привітав людей, які зібралися навколо нього, проказав разом з ними молитву «Радуйся, Маріє» та уділив благословення.

Перший «робочий» день Святішого Отця розпочнеться відвідинами Амазонії. Він буде першим Папою, що побуває в цьому важливому для екосистеми планети регіоні.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць