Папа Франциск прийняв Президента Сенеґалу
  • Втр, 18/11/2014 - 17:38

Президент Сенеґалу Макі Салл (Macky Sall) був прийнятий Папою Франциском у вівторок 18 листопада. Зустріч відбулась в Апостольському палаці Ватикану. Пізніше Президент Сенеґалу мав зустріч з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Апостольської Столиці, якого супроводжував архиєпископ Домінік Мамберті, що протягом кількох тижнів ще виконує обов’язки Секретаря, відповідального за стосунки з державами.

Під час розмов наголошено на щирих стосунках між Святим Престолом та Сенеґалом, серед іншого, підкреслюючи важливий вклад Католицької Церкви у сферу освіти та охорони здоров’я, як також у сприяння мирові та примиренню в країні. Відбувся обмін думками щодо важливих міжнародних питань, зокрема тих, що стосуються актуальної кризової ситуації в регіоні.

У Республіці Сенеґал – країні в Північній Африці – католицька Церква є меншістю, становлячи приблизно 5% населення, більшість якого – це мусульмани-сунніти. Перші місіонери прибули сюди з Португалії ще у ХV сторіччі, але тільки 1841 року засновано Апостольський вікаріат. 1992 року Сенеґал відвідав святий Папа Іван Павло ІІ. Структура Католицької Церкви Сенеґалу складається з архидієцезії Дакару та шістьох дієцезій. Наприкінці жовтня цього року в Сенеґалі розпочала діяти перша католицька радіостанція.