У Львові відновлюють понівечену Хресну Дорогу на Високому Замку
  • Чтв, 16/11/2017 - 15:50

Хресну дорогу у парку Високий Замок відновлять: встановлять нові хрести, молитовні таблиці, та дві стутуї молитовних жінок вже цієї п’ятниці, 17 листопада 2017р.

Як відомо, близько двох місяців тому, вандали понівечили Хресну Дорогу на Високому замку, яку було встановлено у 2010-2013 рр., вщент розбили хрести на деяких стояннях, зірвали кріплення молитовних таблиць, а також зруйнували статуї побожних жінок на 8 стоянні.

Благодійному фонду «Справа Скарбека» за сприяння небайдужих львів’ян вдалось відновити понівечені стояння, та вже цієї п’ятниці буде встановлено нові хрести, кріплення молитовних таблиць, та дві статуї. Нові хрести та кріплення виготовлені з дерева, аби не приваблювати мисливців за металом. З часом буде замінено всі хрести Хресної дороги на дерев’яні.

«Нам вдалось за короткий термін відновити понівечені стації Хресної Дороги. Ми звернулись у відповідні установи, щоб забезпечити тут патрулювання поліції, освітлення та належне облаштування дороги, по якій люди щодня ходять і моляться. Наше основне завдання сьогодні —популяризувати цю Хресну Дорогу. І з часом ця молитовна гора стане місцем для паломництва не лише львів’ян», — прокоментував Назарій Брезіцький, президент БФ «Справа Скарбека.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць