У Мексиці католицьких катехитів вигнали з університету
  • Втр, 14/05/2013 - 09:16

300 катехитів архиєпархії Мехіко вигнали з території Латиноамериканського університету в мексиканській столиці за наказом ректора, який заявив, що вуз є «світською установою», незважаючи на те, що раніше були укладені всі необхідні контракти для проведення заходів в рамках XII Тижня катехитів, пише InfoCatólica.

Скарга надійшла від директора Комісії з катехизації архиєпархії Мехіко – священика Едуардо Меркадо Гусмана. Священик повідомляє, що «6 травня за наказом ректора катехитів вигнали охоронці, незважаючи на те, що була заплачена квота у розмірі 2500 доларів і отримано необхідний дозвіл для роботи катехитів тут у перший день XII Архиєпархіального тижня катехитів».

Священик пояснив, що з університетом було укладено угоду про використання актового залу для проведення катехизаторських заходів для школярів. На думку Едуардо Гусмана, ректору не сподобалося, що в залі співали молитовні гімни, тому була послана охорона за наказом звільнити актовий зал. Катехитам не залишили ніякої можливості для діалогу.

За матеріалами www.sedmitza.ru


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць