Владика Венедикт побажав у Новому році пізнавати дар свого життя
  • Птн, 01/01/2016 - 16:19

Опівночі з 31 грудня 2015 на 1 січня 2016 у Святоуспенській Унівській лаврі відбулася подячна Божественна Літургія за прожитий рік. Очолив Богослужіння єпископ-помічник Львівської архиєпархії – Венедикт.

Звертаючись до численної громади та бартії монастиря, владика заохотив подивитися у тиші свого серця на те добро, яке ми змогли зробити і дати у році, що минув, іншим. Записати усі ці добрі справи на папері. «Чим більше у нас буде терпеливості, посидючості, тим більше почнемо для себе відкривати, наскільки є люблені Богом, цінні для Бога, важливі для Бога. І тоді неминуче нас охопить радість, радість від того, що Бог про нас піклується, нам дає», - наголосив проповідник.

Наше життя, на переконання єпископа, є найбільшим багатством, яке ми повинні вчитися якнайкраще вживати і тоді «Бог нам відкриє правду про нього: де мовчати, а де говорити, де бути м’яким і поступливим, а де принциповим і твердим. Бог це покаже якнайкраще», - додав владика Венедикт і закликав цим пізнанням ділитися з кожною потребуючою людиною, котра «свідомо чи несвідомо прагне і шукає нашого люблячого, милосердного і святого Господа».

На завершення молитви спільнота помолилася за Україну гімн «Боже великий, єдиний». Відтак владика Венедикт окропив святою водою усіх присутніх у храмі. 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць