Авторські матеріали

 • 26 Березень 2020 (19:31)

  Апокаліпсис. Сотні фільмів з найрізноманітнішими сценаріями не передають й долі того, що відчуває сьогодні людство, слідкуючи за екранами моніторів та телевізорів. Світові туристичні центри, які ще, здавалось, вчора нагадували переселені мурашники, нині вражають своєю моторошною самотністю. Сумні міста, зажурені, заплакані без своїх вірних храми, так і хочеться вторити євангелисту “І як наблизився і побачив місто, він над ним заплакав ”.. (Лк.19,41)

 • 4 Січень 2020 (11:10)

  Протягом останніх семи років, 31 грудня у нашій парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях, що на окраїні Івано-Франківська, велике свято. Саме цього дня ми маємо декілька особливо цінних моментів – до нас з відвідинами приїжджає наш Митрополит Володимир, щоб молитися і спілкуватися з парафіянами, він відвідує окремі родини і очолює подячну молитву.

   

 • 16 Грудень 2019 (23:58)

  Архієпархіальний Собор

  «ЄДНІСТЬ ПАРАФІЇ – ЄДНІСТЬ УГКЦ»

  Івано-Франківськ – 7 грудня 2019 р.Б.

   

          «Ніколи не дайте себе звести людям,

  які хотіли б Вас від Святої Церкви відірвати!

  Пам’ятайте, що Бог не є Отцем тієї людини,

   Матір’ю якої не є Свята Церква.

  Тому будьте вірними дітьми Святої Католицької Церкви!»

  Слуга Божий Андрей Шептицький, 1901

   

  Слава Ісусу Христу!

  Вітаю всіх, хто бере участь у нашому Соборі.

   

 • 27 Листопад 2019 (17:06)

  Проведений місяць тому Амазонський синод став ще одним потрясінням у житті Католицької Церкви. Довкола нього вирували емоції. Підняті на ньому питання, а також обставини його проведення знайшли як симпатиків, так і запальних критиків.

  Завчасно відгородившись від цілі запропонувати власне бачення усіх цих питань та обставин, поділюся спостереженнями стосовно того, які тенденції у житті Церкви виражає інспірованість рішень синоду ідеєю інкультурації.

 • 25 Листопад 2019 (21:58)

  Одного передзимового недільного ранку, я задумався над сенсом цієї заповіді. Звісно, як людина, що зростала у християнській родині та виховувалась у глибокохристиянському дусі я ніколи не ставив під сумнів Божі заповіді чи вчення Католицької церкви. Та у більш свідомому віці я почав задумуватись над сенсом певних речей. Так і цього разу. Знаю, що багато людей задумується над подібними питаннями і шукають на них відповіді.

  У святому письмі неодноразово наголошується важливість цієї заповіді:

 • 22 Жовтень 2019 (14:48)

  Не є таємницею, що немає того, хто би був цілковито задоволений Церквою (якщо бути більш точним то й взагалі немає такого хто був би всім задоволений), а що стосується Церкви то вона від самих своїх перших часів, була знаком протиріччя. А в нинішню пору, знайти до неї зачіпку простіше простого. Але все таки чого бракує Церкві? 

 • 14 Жовтень 2019 (00:59)
  Портрет кардинала Джона Генрі Ньюмена, 1881 р. Автор: Джон Еверетт Мілле

  Сьогодні, 13 жовтня 2019 р., на площі Святого Петра у Ватикані Папа Франциск відслужив Месу, на початку якої проголосив святим (крім чотирьох інших осіб) кардинала Джона Генрі Ньюмена – лише 9 років після того, як Папа Бенедикт XVI проголосив його блаженним (19 вересня 2010 р.).

 • 25 Вересень 2019 (22:43)

  «Благаю, щоб відбувалися прохання, молитви, благання, подяки за всіх людей… Це добре й приємне в очах нашого Спаса Бога, який хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до розуміння правди. Один бо Бог, один також і посередник між Богом та людьми – чоловік Христос Ісус.»  І Тим. 2:1,3-5

  З апостольського читання «Богослужіння націй»

 • 16 Вересень 2019 (12:45)

  Інколи можна почути таку думку: «Я не йду до храму, бо не знаю, як там поводитися». Яким чином людина може виправити цю ситуацію? Найперше, повинна захотіти навчитися, тобто виявити бажання дізнатися певні речі. Звідки може дізнатися? Хто повинен навчити, пояснити, виправити? Звичайно священник, який покликаний навчати, в тому числі й правил поведінки у храмі.

 • 24 Серпень 2019 (10:14)

  Неймовірний недільний день - 18 серпня 2019 року, за який Богу складаємо подяку! Наша парафія Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях)  пережила рухливі моменти - зранку аж до вечора. Все розпочалося з ранкових богослужінь, а завершилося показом унікального фільму "БЛАЖЕННІШИЙ" про Патріарха Йосифа Сліпого! Показ відбувся завдяки "Живому ТВ" та його працівникам Павлові Казанцеву та Олені Мошинській. Дякуємо дійсно всім, хто працює для поширення новин в нашій Церкві, зокрема о. Ігорю Яціву та всім працівникам "Живого ТВ".

 • 4 Липень 2019 (14:14)

  "Перш, ніж я уклав тебе в утробі,
  Я знав тебе; і перш ніж ти вийшов з лона, освятив Я тебе..."
  Єр. 1, 5.

  Останнім часом все більше звертаю увагу на те, що чоловіки, батьки просто не знают що таке батьківство, що означає бути батьком, що означає мати дитину. Тому це спонукало мене до черговох роздумів на дану тему. Отже від чоловіка, батька, для чоловіків і батьків, для майбутніх батьків. Але, якщо й жінки читатимуть це, то думаю їм це не зашкодить.

 • 1 Липень 2019 (10:16)

  29 червня 2019 року відбулося чергове щорічне паломництво на "Гору мучеників" з нагоди другої річниці освячення цього особливого молитовного місця, яке було проголошено відпустовим Владикою Василем Івасюком у 2018 році. Вже третій рік поспіль ми йдемо на Гору Мучеників, щоб подякувати Богові за мучеників нашої землі, кров яких стала насінням для багатьох християн і є стимулом та наснагою бути вірним Богові і Католицькій Церкві. Приклад мучеників є насправді дуже цінним для всіх нас! Вони є свідками віри і витримали до кінця, зберегли віру.

 • 29 Травень 2019 (15:12)

  5 думок з нагоди цьогорічних святкувань

 • 29 Квітень 2019 (10:28)

  Чи пробував хтось подивитися на церковні активності очима священика? Ні? А варто.

 • 17 Березень 2019 (10:43)

  «Тільки ті народи могутні і здорові, в яких здорова християнська родина»

  Митрополит Андрей Шептицький

   

 • 19 Лютий 2019 (19:05)

  “Факт, що стоїть за всіма іншими фактами, полягає в тому, що Бог створив всесвіт, керований серцем Отця. Він залишив свій Отцівський відбиток у кожному аспекті творіння”. (Д. Принс, 2003: 62)

  Апостол Павло писав: “Для того схиляю коліна свої перед Отцем, що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі” (Ефесян 3:14,15)

 • 12 Лютий 2019 (14:20)

  10 лютого парафія Святих Кирила і Методія, що знаходиться під опікою Згромадження Воплоченого Слова, гучно і весело святкувала "прощання" з різдвяно-богоявлінськими святами. Своєрідною традицією численних парафій стають так звані "РОЗКОЛЯДИ", спільні заходи, де зібрані люди моляться, колядують і святкують. Храм був переповнений парафіянами та гостями.

 • 10 Лютий 2019 (23:49)

  Напевно, чомусь гадаю, що саме так мало б бути, що більшість з тих хто знайомий з біблійною історією виходу народу Ізраїлю з Єгипту, задумувався над неймовірною впертістю фараона яка, незважаючи на всі десять кар, що намагалися його протверезити, довела його до погибелі. Земля наповнювалася мухами, жабами, вода перетворювалася в кров, померли діти, а він замість схилити голову перед незрозумілістю Божого Провидіння й намагатись прийняти Його задум, переповнений гординею йшов до кінця, поки не згинув сам і не згубив своє військо у водах Червоного моря.

 • 6 Лютий 2019 (19:11)

  Після фейсбук-флешмобу #підтримуюсупрун, християни України, а окрім них соціальні/культурні антропологи, етнологи, соціологи і, головне, політики мали би скласти велику подяку пані Уляні Супрун та пану Ігорю Мосійчуку. Адже, уся ця історія стала чудовим барометром стану українського суспільства. Вона показала три дуже важливі речі, які неможливо не враховувати при майбутньому аналізі процесів у цьому суспільстві. Звісно, соцмережі не можуть замінити більшість інструментів соціології.

 • 1 Лютий 2019 (15:58)

  Українське суспільство у своїх медійних вподобаннях мало чим відрізняється від решти західних суспільств. Як там, так і в нас процвітає неймовірна любов до різних fake news, без критичного переосмислення про причини появи тієї чи іншої «новини».

  Найбільшою групою fake news є ті «новини», які передбачають події, «новини» в майбутньому часі – буде, зроблять, станеться, відбудеться…..

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць