Комісія у справах молоді запрошує священиків взяти участь у навчальній програмі МАПа
  • Птн, 08/02/2019 - 12:02

25 березня 2019 року Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ розпочне навчальний курс МАПа (Молодіжний Апостолят Парафії), на якому священикам нададуть сучасні практичні знання про душпастирство молоді та про новітні методи, які можна в ньому задіяти.

А також цей курс дасть можливість створити спільноту священиків, зацікавлених у душпастирстві молоді, котрі могли би ділитися між собою знаннями, досвідом та напрацюваннями.

Для участі в програмі потрібно до 26 лютого заповнити реєстраційну форму.

Всього заплановано шість модулів. Навчання завершиться у листопаді. Заняття проходитимуть в Реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» м. Львів-Брюховичі та  Патріаршому Домі у Львові.

Планується ще один виїзний модуль у Польщу, який триватиме два-три дні. Він буде спрямований на обмін досвідом з молодіжними організаціями Польщі. Також учасників чекають зустрічі з активними душпастирями, громадськими діячами, підприємцями та представниками влади.

Важливою частиною навчання будуть групові та індивідуальні завдання. Наприкінці навчання кожен учасник повинен буде захистити перед компетентним журі свої проектні пропозиції.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://stryiugcc.org.ua


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць