Папа до футболістів: завжди будьте атлетами добра та миру
  • Срд, 02/08/2017 - 16:42

Перед загальною аудієнцією у середу, 2 серпня 2017 р., Папа Франциск мав окрему зустріч із футболістами та керівництвом німецького клубу «Боруссія-Менхенґладбах». Насамперед, він подякував за дружні стосунки між клубом та спортивним товариством ватиканських працівників, що виливаються у товариські зустрічі, що періодично проводяться в Римі та в Менхенґледбасі.

Святіший Отець схвально відгукнувся про той факт, що ця команда вирізняється тим, що завжди, наскільки це можливо, намагається бути дійсно командою, а також колективом, який підтримує родини. «Це прекрасно, – зауважив він, – бачити, як родини гуртуються у вашому “Боруссія-Парку” і як проводяться різні спортивні та виховні програми й ініціативи, призначені для підтримки молоді, особливо, тих, які перебувають у скрутному становищі».

«Заохочую вас і надалі анґажуватися у те, щоб бути “атлетами добра і миру”, яких дуже потребує сучасний світ», – сказав Папа, додавши: «Ввіряю вас, ваші родини та всіх ваших найдорожчих Господеві. Нехай же Він завжди супроводить вас Своїм благословенням».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць