Папа Франциск зустрінеться з Патріархом Кирилом
  • Птн, 05/02/2016 - 15:13

У п’ятницю, 5 лютого 2016 р., оприлюднено спільне комюніке Апостольської Столиці та Московського Патріархату, в якому читаємо:

«Святий Престол та Московський Патріархат з радістю повідомляють, що завдячуючи Божій благодаті, Його Святість Папа Франциск та Його Святість Кирило, Патріарх Московський та всієї Русі, зустрінуться 12 лютого цього року. Зустріч відбудеться на Кубі, де Папа зупиниться на шляху до Мексики, і де Патріарх перебуватиме зі своїм офіційним візитом. Зустріч включатиме особисту розмову в міжнародному аеропорту Хосе Марті в Гавані та завершиться підписанням спільної декларації.

Ця зустріч Глав Католицької та Російської Православної Церков, яка готувалася протягом тривалого часу, буде першою в історії та позначить важливий етап у стосунках між двома Церквами. Святий Престол та Московський Патріархат висловлюють побажання, що вона також стане знаком надії для всіх людей доброї волі та запрошують всіх християн палко молитися за те, щоб Бог поблагословив цю зустріч і вона принесла добрі плоди».


Паломництво Святими місцями