Папа на півдні Мексики: обід з індіанцями та зустріч з хворими
  • Втр, 16/02/2016 - 15:08

Після Євхаристійного богослуження у спорткомплексі Сан-Крітостобаль-де-Лас-Касас, присвяченого спільнотам тубільних народів, Папа Франциск від’їхав до місцевого єпископського осідку, де спожив обід разом з представниками індіанців. Особи, які обідали разом зі Святішим Отцем, представляли різні складові частини своїх спільнот: молодь і похилих віком, катехитів, богопосвячених осіб та духовенство, а також різні племена, які мешкають на цій землі. Трапеза відбулася у приязній атмосфері та невимушеному спілкуванні.

Далі у катедральному соборі Внебовзятої Пречистої Діви Марії, який є символом євангелізації цього краю, Папа зустрівся з хворими та похилими віком особами, яких у храмі зібралося коло тисячі. Святіший Отець особисто підходив, пригортав та благословляв присутніх, а також запросив спільно проказати молитву за хворих, «які беруть на себе частину Христового хреста й допомагають Ісусові його нести».

«Молімося, щоб Ісус додавав їм силу та розраду. Просімо нашу Матір заопікуватися ними та влити у їхні серця великий мир», – сказав Папа, після чого очолив проказування молитви «Радуйся, Маріє» та уділив всім своє благословення.

Святіший Отець також помолився перед гробом померлого 5 років тому єпископа Самуеля Руіса Ґарсії, який сорок років очолював місцеву дієцезію та прославився на увесь світ своєю безкомпромісною поставою щодо захисту прав тубільних народів.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць