У Львові проведуть акції з нагоди Всесвітнього дня захисту дитини
  • Птн, 30/05/2014 - 16:30

У рамках святкування Всесвітнього дня захисту дитини з 1 червня у Гарнізонному Храмі Святих Апостолів Петра і Павла, вул. Театральна, 11, розпочне свою діяльність благодійна виставка “Мистецтво заради дітей”. ЇЇ організовує місія “Центр опіки сиріт” спільно з галереєю “Меланка – Арт”.

Участь у проекті взяли відомі художники Віктор Жмак, Михайло Демцю, Тарас Бенях, Петро Старух, Соломія Ковтун, Роман Пиза, Уляна Нищук-Борисяк, Ольга Опанащук, Остап Лозинський, Петро Сипняк, Іванка та Олександр Войтовичі, котрі давали майстер-класи юним митцям-сиротам, а опісля разом вони створювали унікальні картини.

В рамках виставки буде відбуватися тихий аукціон, завдяки якому усі охочі зможуть придбати ці унікальні картини. Отримані кошти підуть на облаштування митецької кімнати для дітей у “Центрі опіки сиріт”. Виставка чекатиме Вас до 14 червня.

Окрім цього, працівники відділу соціальної роботи Личаківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з релігійною місією “Центр Опіки Сиріт”, 2 червня 2014 року проведуть акцію “Львів – назустріч дітям”.

Участь у акції візьмуть близько 50 дітей (діти, які виховуються в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, діти з малозабезпечених родин, діти з багатодітних сімей). Програмою передбачено екскурсії, цікаві майстер-класи та обід. В розпорядку заходу заплановано 5 зупинок:

1) Львів історичний (ознайомлення з пл. Ринок – минуле й сьогодення, 12:00-12:15 год);
2) Львів духовний (один з найстаріших храмів Львова відкриє свої двері для дітей, 12:20-12:35 год);
3) Львів солодкий (цікаві майстер-класи по виготовленню карамелі, шоколаду та розмальовуванню печива, 13:00-13:30 год);
4) Львів мистецький (художниця Ірина Мориквас намалює разом з дітьми місто, яке зачаровує, 13:40-14:15 год);
5) Львів екскурсійний (цікава та вражаюча екскурсія вулицями Львова на «Чудо-поїзді», 15:10-16:10 год).

Традиційно, вже вдруге, футбольна збірна “МРІЯ”, якою опікується “Центр опіки сиріт”, представлятиме Львівщину на “Кубку ЮНІСЕФ”, який відбудеться 30 травня 2014 року.

Пригадуєм, діти-сироти та діти, які опинились у скрутних життєвих обставинах, прибули з п’яти різних інтернатів міста Львова та області для участі у “Кубку ЮНІСЕФ”, який в Україні проводиться вже третій рік поспіль.

Також у рамках святкування Всесвітнього дня захисту дитини 31 травня 2014 року у Львові місія “Центр опіки сиріт” організовує цікавий одноденний відпочинок у смт. Рудно для дітей-сиріт з інтернатів м. Львова. Запланована участь близько 150 дітей-сиріт.

Прес-служба Центру опіки сиріт

Джерело: www.ugcc.lviv.ua


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць