У Тернополі молилися за жертв Боінга 777 збитого над Торезом
  • Чтв, 24/07/2014 - 17:37

Панахиду за невинно вбитих пасажирів та членів екіпажу збитого над м. Торез (Донецька область) Боїнга 777 Малайзійських авіаліній очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій 24 липня в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

«Ця подія сколихнула цілий світ, - зазначив митрополит, звертаючись до вірних, які прийшли на молитву, - не один призадумався над змістом війни на сході України, над злом, яке там існує, яке управляє тими терористами. Саме це зло і привело до непоправної, жахливої трагедії».

Архиєпископ висловив глибоку тривогу, що сьогодні гинуть кращі сини українського народу, і тому закликав: «Усі ми повинні принести жертву у цій боротьбі зі злом. Хтось особисто зі зброєю в руках… хтось відпустить свого сина, хтось матеріально, хтось молитвою».

«Я вірю, що ми переможемо, бо з нами Бог, з нами Матінка Божа. Я не вірю, що Господь не споглянув на ті тисячі людей, які йшли пішки до Зарваниці… і молились: «Боже, дай мир Україні!»

Вкінці архиєрей закликав присутніх продовжувати посилено молитися та постити за мир Україні і збереження життя воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Нагадуємо, що 17 липня над містом Торез (Донецька область) терористи збили літак Boeing 777 Малайзійських авіаліній, що прямував з Амстердама в Куала-Лумпур. Внаслідок потрапляння ракети загинуло 298 людей.