«26 квітня для кожного українця – день болю і смутку…» − Глава УГКЦ в день пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи
  • Срд, 26/04/2017 - 23:06

Дата 26 квітня для кожного українця – день болю і смутку, бо біда, що несподівано закралася до домівок багатьох тисяч наших співвітчизників, принесла сльози та незворотні втрати. Ми зі смутком згадуємо всіх, хто віддав своє життя під час ліквідації цієї катастрофи, щоби ми, які продовжуємо життя, могли жити у безпеці.

Про це йдеться в листі Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який зачитали на концерті-реквієм «Чорнобиль молодь буде пам’ятати». Захід відбувся з ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» разом з Національним педагогічним університетом ім. Михайла Драгоманова в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ.

 

«Нехай наш сьогоднішній концерт-реквієм буде пам’яттю за всіх тих, хто загинув. Нехай буде нагадуванням на майбутнє, щоб не допустити до подібних трагедій в наступних поколіннях. Пам’ятаймо, що творцем Всесвіту є Господь Бог і саме він є господарем нашого світу. Він дав нам його в дар, щоби ми, управляючи ним, розвивали його на благо людства, а не нищили його», − написав Блаженніший Святослав.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць