Новини

 • 27 Жовтень 2021 (20:05)

  Пропонуємо вашій увазі другу частину інтерв’ю з владикою Венедиктом Алексійчуком, єпископом Чиказької єпархії УГКЦ, про пошук щастя в житті людини.

  Першу частину інтерв'ю читайте тут.

  Частина друга.

 • 27 Жовтень 2021 (19:56)

  Папа Франциск прийняв запрошення канадського єпископату відвідати країну, також і в контексті душпастирської програми примирення з корінними народами.

   

 • 27 Жовтень 2021 (19:52)

  Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав підписав Декрет про проголошення документа «Підготовка кандидатів до священства в УГКЦ з урахуванням викликів та особливостей сучасної культури».

 • 27 Жовтень 2021 (17:06)

  Студенти-католики зазнають дедалі більше переслідувань у британських університетах. Призначення о. Девіда Палмера капеланом Ноттінгемського університету було заблоковане виключно через те, що він опублікував твіти проти абортів та евтаназії. “У ці часи майже неможливо бути католиком в університеті, якщо відкрито сповідуєш свою віру”, – зізнався священнослужитель.

 • 27 Жовтень 2021 (13:31)

  Ділячись з прочанами звісткою про цю подію, Папа Франциск побажав, аби звучання дзвону пробуджувало людські сумління, нагадуючи про те, що кожне життя є недоторканим.

 • 27 Жовтень 2021 (12:51)

  Шукати живого Бога, а не релігійних гарантій, що виражаються у приписах і традиціях, заохотив вірних Папа Франциск у своїй черговій середовій катехизі, зосередженій на Посланні святого Павла до Галатів.

   

  Годі збагнути красу віри в Ісуса, якщо відправною точкою є надмір приписів і моральне бачення, забуваючи про первісну плідність любові, підтримуваної молитвою, що дарує мир і радісне свідчення. Думками про це ділився Папа Франциск під час загальної аудієнції в середу, 27 жовтня 2021 р., у своїй черговій катехизі з циклу, присвяченого посланню святого Павла до Галатів.

 • 27 Жовтень 2021 (10:23)

  Італійський інженер Гульєльмо Марконі встановив короткохвильовий радіотелефон між Ватиканом та Кастель-Гандольфо.

 • 27 Жовтень 2021 (10:20)

  12 грудня цього року відзначатиметься 70-річчя від заснування конфедерації «Caritas Internationalis». В інтерв’ю для Vatican News її Генеральний Секретар розповів про їхні основні цінності, про внесок у подолання пандемії та про плани на майбутнє. З нагоди ювілею «Caritas Internationalis» розпочне глобальну кампанію, що триватиме до 2024 року.

 • 27 Жовтень 2021 (09:41)
  У вівторок, 26 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, відбулася Свята Меса з нагоди початку чергового Пленарного засідання Конференції вищих настоятельок жіночих інституцій та товариств апостольського життя Римсько-Католицької Церкви в Україні.
 • 27 Жовтень 2021 (09:36)

  У день спогадування всіх померлих вірних Папа Франциск очолить Євхаристійне богослужіння на Французькому військовому цвинтарі в римському парку Монте-Маріо.

  Префектура Папського Дому повідомила про те, що у вівторок, 2 листопада, день спомину всіх померлих вірних, Папа Франциск відвідає Французький військовий цвинтар в Римі, де відслужить Святу Месу.

 • 27 Жовтень 2021 (09:35)

  «Quo vamos?» (з лат. «Куди прямуємо?») – під такою назвою в понеділок, 25 жовтня 2021 року, в резиденції Отця і Глави УГКЦ у Києві відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з колом провідних науковців і національних експертів у сфері філософії. У ході бесіди учасники обмінялися думками щодо основних сучасних тенденцій і перспектив розвитку людини, людського суспільства та національної держави.

 • 27 Жовтень 2021 (09:33)

  У вівторок, 26 жовтня 2021 р., у Ватикані оприлюднено листа Папи Франциска на ім’я кардинала Сільвано Томазі, його Спеціального Делегата при Суверенному Лицарському Ордені святого Івана Єрусалиму, Родосу та Мальти, яким він надав йому додаткові повноваження з огляду на процес реформування та оновлення Ордену, а також продовжив мандат Брата Марка Луццаґо, Місцеблюстителя Великого Магістра.

  На дорозі оновлення

 • 26 Жовтень 2021 (12:14)

  Папа Франциск призначив відомого промоутера глобалізму і контролю за чисельністю населення Джеффрі Сакса членом Папської академії суспільних наук.

  Про це 25 жовтня повідомив прес-центр Ватикану.

 • 26 Жовтень 2021 (11:57)

  “Дякуймо Богові за важкі часи, адже лише такі часи можуть очистити Церкву”, – говорить Єпископ Атаназій Шнайдер в інтерв’ю для pch24.pl.

  – Чи погодиться Ваша Ексцеленція з твердженням, що сучасний світ все чіткіше прямує до відкритого переслідування католиків?

 • 25 Жовтень 2021 (19:34)

  ПИТАННЯ: Чи можна католику голосувати за партію, яка не збирається скасовувати закон, що суперечить закону Божому?

  ВІДПОВІДЬ: У політичному житті віруюча людина покликана у міру своїх можливостей просувати добро і викорінювати зло. Якщо ж неможливо викорінити зло, потрібно намагатися зробити все, щоб уникнути ще більшого зла. Голосувати за ті партії, які не займаються безпосередньо скасуванням закону, що суперечить Богові, допустимо в тому випадку, якщо вони не вважають цей закон благом, але вважають неможливим його скасування в даний момент.

 • 25 Жовтень 2021 (14:25)

  Європа втрачає, як католиків, так і священиків, йдеться у звіті Ватикану.

  Хоча католицьке населення Європи продовжує скорочуватися, релігія зростає в інших частинах світу, особливо в Африці.

  Служба новин Fides, інформація Папських місіонерських товариств, напередодні Всесвітньої місії у неділю 24 жовтня, повідомила статистику з останнього видання Книги статистики Церкви. Останній рік, за який доступні дані, – 2019, тому ці цифри не відображають наслідків пандемії COVID-19 у всьому світі.

 • 25 Жовтень 2021 (13:45)

  Ситуація на Гаїті виходить з-під контролю. Лише за перші вісім місяців цього року було викрадено сто жінок і дітей – повідомляє ЮНІСЕФ. Країна переживає економічну, політичну та суспільну кризу. Зростає насильство з боку озброєних угрупувань, а уряд не спроможний дати раду з анархією, що розливається по всьому острові.

 • 25 Жовтень 2021 (12:05)

  В черговому випуску програми Nebo ON її ведучий Олексій Погорєлов піднімає актуальні теми життя Католицької Церкви. 

  Зокрема йдеться про підготовку до Синоду про синодальність в Церкві та аналіз результатів дослідження незалежної комісії у Франції щодо сексуальних зловживань з боку духовенства.
   
  Запрошуємо до перегляду!

 • 25 Жовтень 2021 (10:16)

  Італійське місто Ріміні готується до беатифікації Алессанди Сабаттіні, ще одного прикладу святості, до якої покликані всі охрищені, в кожному стані та в кожному віці.

  Юна італійка, що померла внаслідок травм після автомобільної аварії, буде проголошена блаженною пополудні 24 жовтня 2021 року в місті Ріміні на Адріатичному побережжі. Це Сандра Сабаттіні, відома як «свята наречена», що належала до Асоціації «Спільнота Папи Івана ХХІІІ», і якій сповнилося тільки 22 роки. 

 • 25 Жовтень 2021 (10:15)

  Коли віра є живою, молитва не є дріб’язковою і не обмежується миттєвими проблемами. На це звернув увагу Папа Франциск, коментуючи перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 24 жовтня 2021 р., розповідь святого євагелиста Марка про те, як Ісус, виходячи з Єрихону і прямуючи до Єрусалиму, повернув зір сліпому Вартимеєві, що жебрав біля дороги.

  Бог чує волання бідних

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць