Новини

 • 27 Вересень 2021 (20:52)

  У рамках Пленарної асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи відбулася зустріч з кардиналом П’єтро Пароліном, Держсекретарем Святого Престолу. У своїй промові кардинал Паролін наголосив, що побудова миру в сучасному світі є найголовнішим дипломатичним завданням Святого Престолу.

 • 27 Вересень 2021 (20:49)

  Вислужений архиєпископ бразильської столиці помер від ускладнень, викликаних Covid-19. Колегія Кардиналів тепер нараховує 217 членів.

 • 27 Вересень 2021 (20:47)

  Оприлюднене послання Папи Франциска на Світовий День Молоді 2021, який цього року відзначатиметься на місцевому рівні в передостанню неділю листопада.

 • 27 Вересень 2021 (20:44)

  Розп’ятий Бог, Якого ми сьогодні споглядаємо і почитаємо, відкриває нам правду про нас. Бог показує нам, що з Ним зробила грішна людина: обдерла, зневажила, бичувала, вінчала терням, розп’яла, вбила. Але і це не кінець. Хрест є проповіддю про те, що навіть з найгіршого упадку є вихід. Про це сказав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді у свято Воздвиження Чесного й Животворного Хреста Господнього.

 • 27 Вересень 2021 (20:38)

  Французькі лікарі, судді, адвокати, інтелігенція, вчителі та батьки подали рішуче звернення проти трансґендерного виховання дітей. У ньому йдеться про те, що у дітей "крадуть дитинство" та "роблять товар із тіла" неповнолітніх, яких усе частіше призвичаюють до думки про можливість змінити стать. Вони звинувачують медії у свідомому пропагуванні ґендерної ідеології, незважаючи на відомі її згубні наслідки.

 • 27 Вересень 2021 (15:23)

  “Папа має рацію, хвалячи пронатальну політику Угорщини. Тому що це одна з небагатьох країн, які зрозуміли економічні та соціальні наслідки демографічної зими, і водночас помітили, що є молодь, яка все ще хоче мати дітей. Угорці винагороджують це бажання, знаючи, що демографія має важливе значення для країни та її майбутнього”, – сказав очільник Федерації Католицьких Сімейних Організацій Європи в інтерв'ю Ватиканському радіо.

 • 27 Вересень 2021 (15:15)

  Колишній префект Конгрегації Божого культу зазначив, що обмеження латини є неправильним. В розмові з порталом kath.ch він також підтвердив своє ставлення до питання гідної відправи Літургії. «Я хочу бути вірним, і на тому все», - наголосив він.

 • 27 Вересень 2021 (14:44)

  Наша історія навчає, що Угорщина може витривати лише як християнська держава. Країна закрита в кордонах, але душа не має границь: це – Угорщина. Ми не просто є народом, який будує церкви, але щоб витривати, ми мусимо бути народом, що будує храми, - говорив прем’єр Угорщини під час посвяти кальвіністського храму в Будапешті.

  Під час церемонії Віктор Орбан наголосив на ролі віри для виживання національної спільноти.

 • 27 Вересень 2021 (14:10)

  Американський «Марш для Мучеників» вже вдруге висловив солідарність із переслідуваними християнами. Цьогоріч проведення цієї події перенесли з каліфорнійського Лонг Біч до столичного Вашингтону, щоб отримати більшого розголосу і привернути більшу увагу до терпіння християн.

  «Причиною того, що деякі люди не переймаються переслідуванням християн є те, що вони просто не знають про їх наявність… А вони відбуваються в понад 60 країнах усього світу», - зазначила організаторка маршу Ґія Чакон, католицька діячка і учасниця місій в небезпечних місцях, таких як Сирія і Уганда.

 • 27 Вересень 2021 (10:39)

  За підсумками Апостольської візитації Кельнської Архидієцезії, що стосувалася реагування на випадки зловживань проти неповнолітніх, Папа Франциск погодився відпустити архиєпископа на кількамісячну духовну віднову, але відхилив його зречення та зречення єпископів-помічників.

 • 27 Вересень 2021 (10:38)

  Учасники Пленарної Асамблеї обрали також двох нових віце-президентів континентального об’єднання єпископатів.

  Пленарна Асамблея Ради Єпископських Конференцій Європи, що відбувалася в Римі від 23 до 25 вересня 2021 р., обрала Преосвященного Ґінтараса Ґрушаса, Архиєпископа Вільнюса та Голову Єпископської Конференції Литви, Головою Ради. В цьому служінні він замінить вислуженого Архиєпископа Ґенуї кардинала Анджело Баняско, який очолював Раду від 2006 по 2021 рік.

 • 27 Вересень 2021 (10:37)

  24 вересня учасники Пленарної асамблеї Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) зустрілися з Серджо Маттарелла, Президентом Італійської Республіки. У своєму слові до представників європейських єпископатів Президент Маттарелла наголосив на особливій місії Церкви в сучасній Європі - єднати різні народи заради спільного блага людства.

 • 27 Вересень 2021 (10:35)

  Замислитися над тим, що маємо в собі такого, що суперечить Євангелію, замість шукати вади інших, заохотив слухачів Папа Франциск під час недільної зустрічі з паломниками.

 • 24 Вересень 2021 (14:32)

  Вперше в історії Франції у країні є більше атеїстів, ніж людей, котрі вірять в Бога, - йдеться у звіті, опублікованому французьким інститутом громадської думки IFOP.

  Кількість віруючих осіб у Франції впродовж десяти років спала на 7 відсотків. Дослідження інституту IFOP показало, що 51% французів не вірить в існування Бога. Автори дослідження наголошують, що вперше в історії досліджень громадської думки у Франції спостерігається більше невіруючих, аніж віруючих.

 • 24 Вересень 2021 (13:33)

  Після допуску в 2015 році до діяльності в рядах Американських скаутів інструкторів-гомосексуалістів розпочалась безпрецедентна хвиля сексуальних зловживань, яку в 2019 році названо «спалахом епідемії в рядах (бой)скаутів». Сьогодні організацію - яка колись передавала молоді консервативні цінності – закидують позовами про відшкодування і вона стоїть перед перспективою ліквідації.

 • 24 Вересень 2021 (12:01)

  Вислужений Архиєпископ Каракаса був госпіталізований наприкінці серпня з ускладненнями від Covid-19. До кінця свого життя він був близьким з народом у його стражданнях, закликаючи політиків разом докладати зусилля для того, щоб мирно подолати кризу.

 • 24 Вересень 2021 (11:48)
  Євангелізаційний проєкт «Veritas» підготував прекрасний подарунок для всіх, хто вшановує отця Піо. Отець Йозеф Трунк, який більше 25 років тому приїхав служити на Закарпаття з Німеччини ділиться свідченням про великі дива, які вчинив Падре Піо для його родини. 
   

  Oтець Йозеф розповідає: «Вся наша родина завжди була духовно пов’язана з Падрем Піо. Мій батько особливо шанував його, коли він ще жив.

 • 24 Вересень 2021 (11:08)

  Новим очільником Церкви стане дотеперішній Ординарій для східної Європи архиєпископ Рафаїл Франсуа Мінассян, який прийняв ім’я Рафаїл Бедрос ХХІ.

  Синод Вірменської Католицької Церкви, скликаний Святішим Отцем у Римі, 23 вересня 2021 р. обрав Патріархом Кілікії Вірменської Католицької Церкви Преосвященного Рафаїла Франсуа Мінассяна, дотеперішнього титулярного єпископа Кесарії Кападокійської та Ординарія для католиків вірменського обряду в східній Європі.

 • 24 Вересень 2021 (11:07)
  Яким є завдання Церкви в Європі? Деякі думки про це Папа Франциск запропонував очільникам єпископатів континенту, що зібралися в Римі на Пленарну Асамблею Ради Єпископських Конференції Європи, що святкує свій золотий ювілей.
 • 23 Вересень 2021 (12:11)
  Тенор світової слави Андреа Бочеллі виконав пісню «Gratia Plena», яку можна почути на завершення фільму «Фатіма».

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць