«Царський Бенкет» - час зустрічі з Богом та з ближніми
  • Срд, 30/07/2014 - 16:07

З 20 по 26 липня 2014 року у м. Надвірна при монастирі Сестер Служебниць відбувся табір для дівчат “Царський Бенкет”. Слово Боже сіяли в серця дівчат – с. Емілія Вандич, с. Миколая Турянська, с. Герарда Браголя та с. Міріям Голуб, а також кожен присутній на таборі. Учасниці табору мали змогу не лише відпочивати, грати у цікаві ігри, танцювати банси та брати участь у конкурсах й розвагах, але передовсім вони перебували у єднанні з Господом під час Божественної Літургії, у щоденній молитві, катехизмових навчаннях та духовних піснях. Не бракувало і особистого спілкування, ділення досвідом віри та життя.

 Ось кілька вражень учасників табору.

Табір – це чудова річ! На такому заході і в такому дусі я побувала вперше. Сподобалось все: пісні, банси, їжа, все було дуже добре продумано і сплановано. Вистава “Еммаус” залишиться в моїй пам’яті ще надовго, це було чудово, захоплююче… Дякую за науки, вчасно сказані слова, любов і теплоту. Бажаю всім Сестрам духовного зросту, здоров’я. Хай Господь зсилає на вас свої благодаті і ласки та береже Вас.

Мені в таборі дуже сподобалось. Було весело. Я познайомилась з гарними, щирими і привітними сестрами та дівчатами. Цікаві ігри та банси, дуже смачна їжа. Я більше наблизилась до Бога, більше пізнала його. Сподобались майстерки, я навчилась робити різні цікаві речі. Праця в групі була дуже дружньою, а конкурс “Україна має талант” – неперевершеним, усі мали змогу проявити свої таланти. Все було просто чудово. Дякую всім, а особливо Сестрам Служебницям Непорочної Діви Марії за організацію табору.

В таборі було багато часу на зустріч з Богом. Я відчула його присутність в моєму житті. Знайшла багато добрих людей, які подарували мені радість. А найголовніше – зрозуміла, що потрібно завжди приходити до Бога, Він чекає кожного, хоче навернення кожної людини. Мені сподобались майстер-класи, фільм. Цей табір допоміг мені більше пізнати Бога.

Мої відгуки про табір є синтезом мого перебування тут, і ось, що я хочу сказати: те, що ви робите – це прекрасно. Я просто в захваті. Мені сподобалось все – молитва, ігри, конкурси, завдання… те чим ви нас займали і одночасно проводили євангелізацію. Я дізналась багато нового про Божественну Літургію, церкву, наші обряди та символи. Дуже дякую Вам Сестри за табір, буду за вас молитися, хай Господь вам допомагає у служінні.

Дякуємо Богові за проведені дні та надіємося, що посіяне  Боже Слово зродить рясні плоди в молодих серцях.

Сестри Служебниці НДМ

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць