Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян о. Анхель Фернандес Артіме вперше відвідає Львів
  • Птн, 10/10/2014 - 14:44

До Львова 13 жовтня з триденним візитом приїде новий Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян о. Анхель Фернандес Артіме. Метою візиту наступника св.. о. Івана Боско (засновника згромадження о. Салезіян), знайомство з провінцією східного обряду, зустріч зі співбратами та введення нового провінційного настоятеля, о. Кароля Маніка, вихідця зі східної Словаччини. Зустріч о. Анхеля відбудеться о 20.30 на львівському летовищі.

Під час відвідин Львова Генеральний настоятель візьме участь у святковому Богослужінні з нагоди храмового празника у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175), яка розпочнеться 14 жовтня об 11.00 год. По завершенні літургії відбудеться благословення мощами св. Івана Боско та освячення води. Крім того, о. Анхель відвідає Салезіянські спільноти м. Львова.

«о. Анхель Фернандес Артіме – Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян, яке концентрує свою увагу на вихованні дітей і молоді. Він є десятим керівником шістнадцятитисячного Згромадження, заснованого св. Іваном Боско, яке діє у 130 країнах світу. Це його перший візит до України» – зазначає о. Юрій Смакоус, відповідальний за сектор соціальної комунікації згромадження Салезіян.

Представлення нового настоятеля для української салезіянської провінції з центром у Львові, о. Кароля Маніка, який нещодавно призначений терміном на 2014-2020 рр., відбудеться 15 жовтня о 10.00 год. під час зустрічі о. Анхеля Фернандеса Артіме із всіма салезіянами, що працюють в Україні.

Довідка:

Отець Анхель Фернандес Артіме народився у 1961 році. Є вихідцем з іспанської провінції Леону. Склав чернечі обіти у 1978 році, а у 1987 – був рукоположений на священика у Сантьяґо де Компостела (Іспанія). Обіймав різні посади та виконував обов’язки: відповідального за душпастирство молоді, директора салезіянської школи у м. Оуренсе (Іспанія), був провінційним радником, вікарієм та настоятелем. З березня цього року – Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян. Має ступені ліцензіата з Пасторального богослов’я, філософії і педагогіки.