Глава УГКЦ про те, як стати щасливим: «Чинімо добро!»
  • Срд, 22/12/2021 - 09:22

Кожного разу, коли ми чинимо добро, ми почуваємося сильними і щасливими. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у ефірі програми «Дійові особи» з Ларисою Губіною на «5 каналі».

Предстоятель відзначив, що людина має вроджене відчуття добра. Це як підлітки, які мають вроджене почуття несправедливості, вроджене відчуття, що є справжнє, а що є фальшиве.

Почуття хотіти робити добро, на його думку, потрібно плекати в собі. «Бо кожного разу, коли ми чинимо добро, то робимо крок до свободи і крок до свого щастя», – переконує він.

 

У християнському розумінні, наголошує Блаженніший Святослав, метою людського життя є наш вічний спочинок у Бозі. «Тобто Бог є нашим щастям. І це щастя – не щось абстрактне, але хтось. Це як хлопець, коли знайде дівчину, за яку готовий своє життя віддати, відчуває момент щастя. Так само й дівчина, яка знайшла коханого хлопця і віддає себе у його руки, почувається в цей момент щасливою», – сказав Глава Церкви і продовжив: «Але це є щось, що є людське і тимчасове. А наш Господь є вічним. Він є найбільшим добром, і коли ми себе віддаємо Йому, відчуваємо тоді повноту щастя. Тому метою існування Церкви є спасіння людських душ, дати людині досягнути тієї мети, для якої взагалі існуємо в цьому всесвіті, – щоби кожна людина осягнула своє щастя – вічне життя».

«Чиніть добро і ви відчуєте насолоду від цього, радість. Ви відчуєте, що чинити добро – це не складно, а навпаки – радісно. І тоді ми є дуже сильні, як казав Блаженніший Любомир», – резюмував духовний лідер.

 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць