Глава УГКЦ відкрив Двері Божого милосердя в Свято-Успенській Унівській лаврі
  • Нед, 10/04/2016 - 21:34

Як багато потреб кожен із нас має! Та Господь кожну молитву вислуховує, а потім виливає на нас своє милосердя, щоби зробити нас сильними та оживити своєю любов’ю.

Наголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у проповіді під час  Архиєрейської Божественної Літургії 10 квітня у Свято-Успенській Унівській лаврі отців-студитів поблизу Львова.

Тут Глава Церкви пригадав один випадок із життя: «Якось, ми посвячували дзвони, привезені із Нідерландів, в одному монастирі. Тоді старший сивобородий чоловік підійшов до мене і сказав: “Знаєте, владико, для усіх тих, хто є справа, Христос видається занадто лівим, а для тих хто є зліва, Христос видається занадто правим. Для тих, хто є надто матеріальним, Бог є надто духовним. А для тих, хто дуже духовний, він видається матеріальним”». А це тому, що Бог є завжди посередині. «Бог є у центрі нашої життєвої дороги. Своїм Божим милосердям він кличе нас до себе і прагне, щоби його наука стала нашою силою, свободою і була в центрі нашого життя», – пояснив проповідник.

Додамо, перед богослужінням Глава Церкви очолив Чин відкриття Дверей Божого милосердя з нагоди Надзвичайного ювілейного Року Божого милосердя в Католицькій Церкві у цій святині. «Папа Франциск отримує тривожні звістки з усього світу про плач і страждання, біль людей. І про це ми кажемо йому з України також. Бо сьогодні українська земля в день і в ночі благає Бога про милосердя.  Святіший Отець, як наступник апостола Петра на землі, почувши цей крик болю і плачу, встановив окремий надзвичайний Рік Божого милосердя. Тож уся Церква у всьому світі прикликає на землю благодать Божого милосердя», - пояснив він.

За його словами, одним із видимих знаків способу отримання Божого милосердя є Таїнство Сповіді. «Як часто в нашому житті ми кидаємося у крайнощі, носячи рани гріха! Та тайна Божого милосердя виливається на нас у Таїнстві Сповіді. У Рік Божого милосердя є окремий особливий знак, який передає Боже милосердя, – відкриті Двері, для того щоб всі вірні могли отримати цю благодать», - додав він.

Насамкінець Блаженніший Святослав пригадав, що кожен, хто посповідається, прийме Тайну Пресвятої Євхаристії, пройде крізь Двері Божого милосердя і помолиться «Отче наш», «Богородице Діво», «Вірую» в наміренні Святішого Отця отримає повний відпуст.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць