Китай – світовий лідер по кількості надрукованих Біблій
  • Птн, 07/10/2016 - 12:35

Найбільша кількість Біблій у світі випускається в друкарні Amity Printing, яка знаходиться у Китаї.

Підприємство займає площу розміром приблизно у вісім футбольних полів, де друкується від 60 до 70 Біблій за хвилину, що становить 18 мільйонів примірників у рік. Про це повідомляє Сatholic.by з посиланням на католицьке інформаційне агентство CNA.

Компанія Amity Printing була створена в 1987 році в китайському місті Нанкін у південній частині країни. Згідно публікації британського видання Financial Times, у 2014 році тут було випущено 65,7 мільярда примірників Біблій на десяти китайських діалектах і 59,3 мільярда примірників на 90 інших мовах, які експортуються в більш ніж 70 країн світу.

Amity Printing є спільним проектом Об'єднаних біблійних товариств і місцевої християнської організації Fundación Amity. За офіційними даними, в Китаї проживає менше 30 мільйонів християн. Однак, згідно з оцінками незалежних дослідників, більше 100 мільйонів чоловік в країні сповідують християнство. Ця цифра перевищує кількість членів Комуністичної партії Китаю (86,7 мільйонів).

Як зазначає інформагентство, буддизм, як і раніше залишається домінуючою релігією в Китаї. Разом з тим християнство, переважно протестантизм, зараз є однією з найпопулярніших релігій в Піднебесній. Багато експертів вважають, що протягом наступних 15 років у Китаї буде проживати найбільша кількість християн у світі.