На Святоюрській горі у Львові відбулася ІІІ сесія Синоду єпископів Львівської Митрополії УГКЦ
  • Втр, 31/01/2023 - 11:50

30 січня 2023 року на Святоюрській горі у м. Львові відбулася ІІІ сесія Синоду єпископів Львівської Митрополії УГКЦ, який скликав Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор, відповідно до церковного законодавства, зважаючи на вагомі потреби Львівської Митрополії та вимог часу. Синод розглянув актуальні питання канонічного, душпастирського та літургійного характеру. Головною темою Синоду було питання реформи літургійного календаря.

Участь у Синоді взяли усі єпископи Львівської Митрополії: Кир Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський; Кир Михаїл, єпископ Сокальсько-Жовківський; Кир Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький; Кир Тарас, єпископ Стрийський; Кир Богдан, єпископ помічник Стрийської єпархії; Кир Григорій, єпископ помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії; Кир Володимир, єпископ помічник Львівської Архиєпархії; Кир Петро, єпископ помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

Доповіді та напрацювання стосовно питань, які були на порядку денному, виголосили і представили о. д-р Сергій Стесенко, о. Василь Попелястий, о. Олег Корда та о. Остап Саврук.

о. Володимир Чабан, секретар Синоду


Паломництво Святими місцями