Новий скандал довкола Planned Parenthood
  • Птн, 17/02/2017 - 17:32

Американська pro-life організація Live Action оприлюднила відео, яке вказує на те що гігант американської абортивної індустрії Planned Parenthood вводить суспільство в оману коли стверджує, що не виставляє жодних квот на кількість абортів у своїх клініках.

Колишні працівниці Planned Parenthood Сью Теєр та Меріенн Андерсон свідчать, що в клініках Planned Parenthood існують обов’язкові квоти на аборти. Персоналу таких клінік постійно погрожують, що у випадку, якщо кількість абортів буде замалою, то клініку закриють, а вони залишаться без роботи.

Як свідчать колишні працівниці Planned Parenthood, кожен працівник організації проходив спеціальні курси, на яких навчали як  потрібно переконувати жінок, які звертались по допомогу в клініки Planned Parenthood, робити аборти. Одним з аргументів, щоб жінка вчинила аборт, використовувалось роз’яснення про те, як насправді дорого дитину виховувати.

«Ми говорили щось на зразок: Ваш сьогоднішній візит до лікаря коштує Х доларів. Скільки з цього ви би могли заплатити? Якщо жінка відповідала, що вона цього не могла б зробити ми, за звичай, відповідали: якщо ви не можете сьогодні заплатити Х доларів за огляд в лікаря, то як ви збираєтесь виховувати дитину, якщо це є багато дорожчим задоволенням?», - свідчить Теєр.

Ці свідчення цілковито заперечують офіційне твердження Planned Parenthood про те, що вони є провідною інституцією, яка безплатно піклується про здоров’я жінок.

Останнім часом з’явилась критична маса свідчень, які стверджують, що Planned Parenthood обманює суспільство, твердячи, що вони найперше дбають про здоров’я жінок.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць