Папа Франциск прийняв у Ватикані родичів ізраїльських заручників
  • Втр, 09/04/2024 - 13:03

Зустріч, що відбулася через півроку після жорстокої атаки ХАМАСу на ізраїльські поселення, тривала приблизно годину.

 

У понеділок, 8 квітня 2024 р., Папа Франциск прийняв у робочому кабінеті в Апостольському палаці у Ватикані родичів ізраїльських заручників, які досі перебувають в руках ХАМАСу. Зустріч відбулася через шість місяців після жорстокого нападу на Ізраїль, скоєного 7 жовтня минулого року, внаслідок якого загинули понад 1100 людей, а також були захоплені 240 осіб, між якими жінки, похилі віком та діти.

Серед заручників є також члени сімей Бібас, Берґер, Далаль, Міран і Німроді, представників яких прийняв Святіший Отець. Під час розмови, яка тривала приблизно одну годину, вони тримали в руках плакати із зображеннями своїх близьких, які перебувають у полоні. Крім зустрічі з Папою, його сьогоднішні гості також мають заплановані зустрічі з представниками італійських інституцій та єврейською громадою Італії.

Нагадаємо, що 22 листопада 2023 року Папа Франциск вже приймав під час двох окремих зустрічей родичів ізраїльських заручників і родичів палестинців, які перебували в Газі. «Папа Франциск хоче виявити духовну близькість зі стражданнями кожної людини», – пояснював тоді речник Апостольської Столиці Маттео Бруні. Звільнення заручників є постійним закликом, з яким Святіший Отець звертається під час своїх публічних виступів, разом із закликами до припинення вогню в секторі Гази і надання доступу гуманітарної допомоги, як необхідних умов для вирішення конфлікту.