Папа призначив Спеціального Посланця для участі у святкуваннях 1025-річчя Хрищення Русі-України
  • Суб, 10/08/2013 - 15:51

Як ми уже повідомляли, 15 червня 2013 р. у Ватикані оприлюднено інформацію про те, що Папа Франциск призначив кардинала Андрюса Юзаса Бачкіса, вислуженого Архиєпископа Вільнюса, своїм Спеціальним Посланцем для участі у святкуваннях 1025-річчя Хрищення Русі-України, що відбудеться в Києві 17-18 серпня 2013 р.

У суботу, 10 серпня, оприлюднено номінаційний лист Святішого Отця до кардинала Бачкіса, а також склад делегації, що супроводжуватиме його під час цієї місії. До неї увійшли о. Ігор Шабан, відповідальний в УГКЦ за екуменічні стосунки, та о. Юстин Бойко, СУ.

У своєму листі Вселенський Архиєрей відзначає, що Церква в Україні урочисто святкує тисяча двадцятип’ятиріччя, відколи народи Київської Русі, завдяки великій ревності святого Володимира, Київського князя, прийняли Таїнство Хрищення в ріці Дніпрі. І з тих часів на цих землях розквітли обильні плоди звіщення Євангелія. За словами Святішого Отця, цей ювілей «улюбленого українського народу» заслуговує його особливої уваги та молитви, а тому він, відповідаючи на прохання Блаженнішого Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, постановив призначити достойного мужа, який би передав учасникам святкувань його вітання. Зрештою, як додає Папа, це свято є причиною радості не лише пастирів та вірних УГКЦ, але також братнього латинського та інших обрядів, адже все це чинить один і той же Святий Дух, що розподіляє щедрі дари та творить чудеса.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va
 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць