Папа: Розповідати про Святу Землю означає переказувати «П’яту Євангелію»
  • Пон, 17/01/2022 - 18:01
Папа Франциск прийняв у Ватикані делегацію часопису «Свята Земля» та інших медіа-структур, які діють в цьому регіоні під егідою місцевої провінції Ордену Братів Менших.

З нагоди сторіччя часопису «Свята Земля», заснованого 1921 року тодішнім настоятелем францисканців у цьому регіоні, Папа Франциск прийняв у понеділок, 17 січня 2022 р., представників медіа-засобів, які діють під опікою Фундації «Свята Земля», яка крім згаданого журналу, що виходить кількома мовами, опікується також профільним видавництвом та іншими проектами в сфері комунікації. «Дбати про те, щоб інші пізнавали Святу Землю означає переказувати “П’яту Євангелію”, тобто, історичне та географічне середовище, в якому Боже Слово об’явилося та стало тілом в Ісусі з Назарету», – сказав він, вітаючи гостей.

За словами Святішого Отця, комунікація в епоху соціальних мереж повинна «допомагати будувати спільноту», або іншими словами – братерство. З цього випливає заохочення до представників медіа-спільноти «розповідати про можливе братерство», як між християнами різних Церков і конфесій, так і між «потомками Авраама», тобто, євреями, християнами та мусульманами.

 

Папа подякував за те, що з метою розповідати про Святу Землю, ці журналісти стараються «зустрічати людей там, де вони перебуваючи, такими, якими вони є», не обмежуючись «спокійними територіями», але відвідуючи також «складнішу та страждаючу дійсність».

«Через засоби суспільної комунікації ви можете збагатити віру багатьох людей, також і тих, які не мають можливості здійснити паломництво до святих місць. Робите це через свою фахову працю, компетентно виконувану кожного дня на служінні Євангелію. Це є цінним для віруючих у всьому світі та, водночас, служить підтримці християн, які живуть на Землі Ісуса», – сказав Святіший Отець, користаючи цією нагодою, щоби запевнити їх у своїй близькості та молитвах.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць