Папа закликав у жовтні молитися вервицю за мир в Україні та за Синод
  • Пон, 02/10/2023 - 10:38

На початку місяця, присвяченого особливим чином молитві на вервиці, Папа Франциск закликав жертвувати цю молитву в намірі багатостраждальної України та інших народів, які страждають від війни. Він також звернувся із закликом, присвяченим біженцям із Нагірного Карабаху.

Серед різних закликів, з якими Папа Франциск звернувся після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 1 жовтня 2023 р., був також заклик до молитви за Україну. А прозвучав він у контексті початку місяця жовтня.

«Сьогодні, – сказав він, – розпочинається місяць жовтень – місяць Вервиці та місій. Заохочую всіх пересвідчитися в красі молитви вервиці, споглядаючи разом з Марією Христові таємниці та призиваючи Її заступництво в потребах Церкви та світу. Молімося за мир, у багатостраждальній Україні та на всіх теренах, поранених війною. Молімося за євангелізацію народів. І молімося також за Синод Єпископів, який цього місяця проведе першу асамблею на тему синодальності в Церкві».

Перед цим Святіший Отець також зазначив, що уважно слідкує за «драматичною ситуацією біженців з Нагірного Карабаху». «Поновлюю свій заклик до діалогу між Азербайджаном і Вірменією, сподіваючись, що переговори між сторонами, за підтримки міжнародної спільноти, сприятимуть досягненню довготривалої угоди, яка покладе край гуманітарній кризі. Запевняю в моїх молитвах за жертв вибуху на паливному сховищі поблизу міста Степанакерта», – мовив Папа.


Паломництво Святими місцями