Під час перельоту до Чилі Папа поширив серед журналістів фото з Нагасакі
  • Пон, 15/01/2018 - 19:38

Під час перельоту до Сантьяґо-де-Чилі, Папа Франциск поширив серед журналістів, які його супроводжують на борту літака, фото з Нагасакі, зроблене після вибуху атомної бомби у 1945 році із зображенням хлопчика, який тримає на плечах померлого братика. В описі фотографії підкреслюється «відчай дитини, виражений покусаними до крові губами». На звороті листівки – підпис Святішого Отця та слова: «…плід війни».

Папа пояснив, що це фото випадково потрапило йому на очі, й він був настільки вражений, що захотів поділитися. Кілька днів тому про це писала ватиканська газета «L’Osservatore Romano». Автором світлини є Джозеф Роджер О’Доннел, американський журналіст, що був спецкореспондентом у Нагасакі та Хіросімі після атомних бомбардувань двох японських міст. На фото бачимо двох хлопчиків, один з яких виглядає, ніби спить на плечах іншого. Але в дійсності він помер, а його брат, обличчя якого сповнене страждання, стоїть у черзі на кремацію.

Відповідаючи на запитання журналістки про дійсні побоювання щодо можливості ядерної війни, Святіший Отець висловив свої побоювання щодо ситуації в світі, яка може несподівано погіршитись, а тому ще раз наголосив на невідкладності ядерного роззброєння.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць