Пленарні засідання Папських Біблійної Комісії та Академії Соціальних Наук
  • Птн, 17/04/2015 - 19:56

Від 13 до 17 квітня 2015 р. у Ватикані, в «Домі святої Марти», відбувалася щорічна пленарна зустріч Папської Біблійної Комісії. Після того, як було обговорено тему натхненності та істини Біблії, підсумком чого став документ «Натхнення та істина Біблії. Слово, яке походить від Бога та говорить про Бога, щоб спасти світ», який побачив світ 2014 р., комісія перейшла до питань біблійної антропології.

Згадана тема стосується не лише віри та ідентичності віруючого, але також людини, як такої, яка у сучасній ментальності спокушувана відкинути будь-який моральний закон в ім’я фальшивого розуміння свободи та істини.

Натомість від 17 до 21 квітня відбуватиметться ХХІ Пленарна сесія Папської Академії суспільних наук, яка розглядатиме тему: «Торгівля людьми: Питання, які виходять за межі криміналізації». Пригадуючи слова Папи Франциска, які він постійно повторює, що «торгівля людьми є сучасним рабством» та «злочином проти людяності», ПАСН вважає, що обидва вислови вимагають поглиблення, адже вказують на відмінні проблеми, які з них випливають.

Невідкладним завданням є чіткіше окреслення нових суспільних рішень, необхідних не лише для того, щоб якнайшвидше викорінити це ганебне явище, але також для того, щоб повернути пошану і повагу до себе тим, чия гідність була зранена внаслідок торгівлі людьми.


Паломництво Святими місцями