Презентація програми УГКЦ «Душпастирcького супроводу осіб після втрати ненародженої дитини» для протопресвітерів Львівської Архиєпархії
  • Птн, 16/11/2018 - 10:18

У п’ятницю, 9 листопада 2018 року, в конференц-залі Курії Львівської Архиєпархії відбулися листопадові збори протопресвітерів.

На зустрічі, голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я о. Руслан Пяста презентував програму УГКЦ «Душпастирcького супроводу осіб після втрати ненародженої дитини». Згідно цієї програми у нашій Церкві розпочав діяти ресурсний центр «Місія Рахиль», який повинен допомогти особам, зраненим через втрати дітей до їх народження (через викидень, позаматкову вагітність, народження мертвої дитини, аборт, використання ранньо-абортивних засобів, процедуру штучних запліднень), отримати зцілення душевних ран та налагодити міжособистісні стосунки.

У рамках доповіді також було презентовано видання по цій тематиці, а саме посібник для священиків та психологів «Духовний супровід при постабортному синдромі», молитовник «Богородице – збережи життя» та «Путівник для зцілення духовно-психологічних ран після втрати дитини після аборту» та роздано візитівки, флаєра, буклети. На завершення о. Руслан  запросив протопресвітерів до спільної праці для допомоги особам, які страждають через втрату ненародженої дитини.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць