Рада Кардиналів продовжує працю над реформою Римської Курії
  • Срд, 04/12/2013 - 21:14

У Ватикані від 3 до 5 грудня 2013 р.тривають праці Ради Кардиналів, яку Папа Франциск створив для того, щоб вона допомагала йому в керуванні Вселенською Церквою та перегляді Апостольської Конституції Pastor Bonus про Римську Курію. Пригадаємо, що перше засідання цієї Ради відбулося на початку жовтня.

Як знаємо, до згаданої Ради входять 8 кардиналів та секретар – єпископ Марчело Семераро. Під час засідань всі вони проживають у ватиканській резиденції «Дім святої Марти», де мешкає також Папа Франциск, разом з яким вони співслужать ранкову Святу Месу. У «Домі святої Марти» відбуваються засідання.

У повідомленні Ватиканського прес-центру щодо зустрічі Ради йде мова і про те, що кардинали працювали у своїх ділянках також і протягом періоду між двома засіданнями, переглядаючи напрацювання та збираючи нову інформацію та зауваження, зокрема, під час зустрічей з єпископськими конференціями.

У вівторок рада знову роздумувала над питаннями реформи Римської Курії, відповідно до побажань кардинальських зібрань, що випереджували Конклав. Наголошено, що мова не йде про якесь оновлення попередньої Апостольської Конституції, але про приготування нової, з суттєвими змінами. Під час теперішнього засідання не планується заслуховувати звіти Комісій у економічно-фінансовій сферах, що, правдоподібно, відбудеться під час наступної зустрічі Ради Кардиналів, запланованої на 17-18 лютого 2014 року.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va