Робоча зустріч Папської Ради в справах мирян та оргкомітету ВДМ 2016
  • Суб, 16/11/2013 - 17:36

У четвер, 14 листопада 2013 р., в Римі відбулася перша робоча зустріч Організаційного комітету Всесвітнього Дня Молоді 2016, що відбудеться у Кракові, та Папської Ради в справах мирян, яку очолює кардинал Станіслав Рилко, і яка є відповідальною за проведення цих молодіжних зустрічей з боку Апостольської Столиці.

Як зазначив єпископ Дам’ян Мускус, ОБМ, координатор Оргкомітету, «організація Всесвітнього Дня молоді – це величезне завдання, а тісна співпраця з Папською Радою у справах мирян є ключем до успішного подолання цього виклику». Ієрарх звернув увагу на те, що оприлюднена засобами суспільних комунікацій дата ВДМ у Кракові ще не є затвердженою. «Слід терпеливо почекати на офіційну інформацію про терміни та про призначення конкретних місць головних відправ, які очолюватиме Папа Франциск», – сказав він, додаючи, що остаточне рішення Святіший Отець прийме після відповідних консультацій з Краківським архиєпископом та Президентом Папської Ради в справах мирян.

Кардинал Станіслав Рилко при цій нагоді повідомив, що 10-13 квітня 2014 р., у Римі відбудеться міжнародна зустріч відповідальних за проведення Всесвітніх Днів Молоді з різних країн, для того, щоб підбити підсумки цьогорічного молодіжного форуму у Ріо-де-Жанейро, а також ознайомитися з приготуванням до наступного у Кракові.

Під час робочої зустрічі, в якій брав учать також делегат Єпископської Конференції Польщі в справах ВДМ єпископ Генрик Томасік, окреслено засади співпраці між Організаційним Комітетом в Кракові, Національним Бюро Всесвітніх Днів Молоді у Варшаві та Папською Радою в справах мирян. Серед заторкнутих тем були питання вибору емблеми та гімну Всесвітнього Дня Молоді 2016, які повинні бути представлені під час квітневої зустрічі. Обговорено також трирічну програму духовного приготування, яка розпочнеться наступного 1 грудня цього року.

Польська делегація також взяла участь у Святій Месі біля мощей блаженнного Івана Павла ІІ, молячись за успішне приготування та перебіг Всесвітнього Дня Молоді, який 2016 року відбудеться на батьківщині його засновника.

Текст із сторінки сайту Радіо Ватикану


Паломництво Святими місцями