Роздуми на Хресну Дорогу в Колізеї приготував Архиєпископ Перуджії
  • Суб, 27/02/2016 - 14:05

Папа Франциск доручив кардиналові Ґвалтьєро Бассетті, Архиєпископові Перуджії-Чітта-делла-П’єве, приготувати роздуми для Хресної Дороги, яку він у п’ятницю, 25 березня 2016 р., очолить в Римському Колізеї. Ієрарх приготував роздуми для 14 класичних стацій, присвячені тему страждання сучасної людини, родини та переслідувань, провідною думкою яких є любов і прощення.

В інтерв’ю для Радіо Ватикану кардинал Бассетті розповів, що його тексти побудовані на основі роздумів над Божим словом у контексті того, що відбувається в сучасному світі, зокрема там, де переживаються страждання, спричинені війнами, бідністю, де навіть щодня порушується гідність людської особи.

«Роздуми приготовані на основі традиційних стацій Хресної Дороги, але я бажаю, – сказав ієрарх, – зродити посилання на наш час, в якому також не бракує хрестів. Я намагався відчитати цей біль у світлі великої Божої любові до людства, бо в іншому випадку біль не має сенсу. Біль можна зрозуміти лише у світлі Божої любові. А в Році Милосердя зрозуміло, що контекстом цієї Хресної Дороги не могло бути нічого іншого, ніж прощення та любов».