Третій цикл передач з Папою Франциском про найважливіші молитви
  • Суб, 08/02/2020 - 15:49

На телеканалі Італійської Єпископської Конференції «Tv2000» виходить в ефір цикл передач, присвячених молитві «Вірую», що включатимуть інтерв’ю з Папою Франциском.

Після «Отче наш» та «Ave Maria», двох циклів передач, присвячених найвідомішим християнським молитвам, які розпочиналися з інтерв’ю їхнього ведучого о. Марко Поцци, богослова та в’язничного капелана, з Папою Франциском, телеканал «Tv2000» представляє завершення трилогії роздумами над молитвою «Символ віри». З понеділка, 17 лютого 2020, в прайм-таймі каналу Італійської Єпископської Конференції виходитиме в ефір цикл передач «Вірую».

«Іноді зустрічаємо теорії, – стверджує Папа в інтерв’ю, – які представляють нам абстрактного Бога, ідеологічного, якусь ідею… досконалість… та доводять існування Бога немов математичні дані». Святі, натомість, додає Святіший Отець, «це чоловіки та жінки, які зрозуміли, що означає вірити в Бога, Який є Отцем», а не божком з чарівною паличкою.

Ідея, що лежить в основі восьми випусків передач – повернутися до коріння, до слів однієї з найдавніших молитов, яка містить в собі суть християнської віри. Як і в попередніх циклах, програма включає зустрічі, коментарі та свідчення різних відомих людей. По завершенні довге інтерв’ю Папи Франциска буде трансформоване в книжку, публікація якої передбачається на початку березня.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць