У Карітасі Львова відбулось урочисте вручення чеку від Фундації Ашан для молоді
  • Суб, 19/03/2016 - 08:35

У приміщенні Благодійного Фонду «Карітас - Львів УГКЦ» (вул. Левицького, 111) 16 березня представники магазину Ашан Сіті Львів Південний урочисто вручили чек в розмірі 11 560 євро на запуск нового проекту «Мобільна робота з молоддю» в рамках партнерства «Фундації Ашан для молоді».

Кошти підуть на закупку 10 комп’ютерів та облаштування навчальної кімнати, а також на придбання велосипедів. Діти Молодіжного соціального центру БФ «Карітас Львів» навчатимуться різним компетенціям - як користуватися комп’ютером, як лагодити велосипеди, а також розширюватимуть кругозір через велосипедні екскурсії.

Мета проекту – соціалізація дітей Молодіжного соціального центру БФ «Карітас – Львів УГКЦ», а також допомога у підготовці дітей до майбутньої професійної діяльності.

Щомісяця плануються зустрічі між дітьми Молодіжного соціального центру та співробітниками Ашан, які будуть ділитися з дітьми своїм досвідом та навичками. Декілька зустрічей вже відбулося на території благодійного фонду та магазину.

Слід зазначити, що і Благодійний фонд «Карітас - Львів УГКЦ» і «Фундації Ашан для молоді» у цьому році обоє святкують своє 20-річчя.

У рамках святкування 20-річчя, окрім цього гранту, Фундація Ашан для Молоді виділяє близько 2 мільйонів гривень на підтримку благодійних організацій, що опікуються дітьми та молоддю.

Auchan Retail Україна входить до міжнародного підприємства, гіпермаркети та супермаркети якого представлені у 16 різних країнах. Перший гіпермаркет Ашан було відкрито у Франції у 1961 році.

Сьогодні Auchan Retail Україна присутній в Києві, Кривому  Розі, Запоріжжі, Львові та Одесі. Фундація Ашан для молоді вже 20 років підтримує соціальні проекти. У всіх проектах беруть активну участь співробітники магазинів Ашан. Вже 8 організацій уклали партнерства з магазинами Ашан та близько 100 000 євро було виділено за останні 4 роки.

Благодійний Фонд «Карітас - Львів УГКЦ» у 1996 році заснувала Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви та Міжнародний Благодійний фонд «Карітас України». Згідно зі статутом він допомагає потребуючим, незалежно від віросповідання, національності, політичних переконань та раси.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць