У київській церкві Московського патріархату закликають бойкотувати мобілізацію
  • Суб, 14/02/2015 - 19:28

До активістів ВК «НАСТУП» звернулись парафіяни одного із київських храмів із зауваженням, що невідомі особи роздають в приміщеннях церков УПЦ МП заяви із закликами ухилятися від військової служби та мобілізації, оскільки це, начебто, суперечить християнському віросповіданню.

Люди повідомили, що такі заяви роздають молодики спортивної зовнішності дуже активно протягом останнього місяця, повідомляє Прес-служба ВК «НАСТУП».

Також, згідно із інформацією прихожан, у Києві існує так званий «силовий сектор», створений УПЦ МП для «захисту храмів». До складу структури входить близько 150 осіб спортивної зовнішності, якими керує чернівецький бізнесмен Едуард Ушаков - наближений людина до предстоятеля УПЦ МП Онуфрія. Основна група цих спорцменів знаходиться на території Київської Лаври.

Як відомо, Е. Ушаков - колишній голова соцстраху, якого підозрювали в розтраті грошей, і який довго переховувався за кордоном.

Нагадаємо, в четвер, 12 лютого, Верховна Рада України доопрацювала закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів" №0922, за яким за ухилення від мобілізації будуть карати позбавленням волі до 5 років.