У Великобританії та Ірландії різко зросла кількість прохань про уневажнення шлюбу
  • Срд, 31/01/2018 - 12:35

Кількість прохань про уневажнення шлюбу різко зросла у Великобританії та Ірландії після запровадження реформ Папи Фарнциска. Дані, які наводять єпархіальні церковні трибунали, демонструють значне збільшення кількості заяв у 2016 році.

Як інформує Catholic Herald, в Англії та Уельсі на початку 2016 року кількість справ, що очікували вироку становила 639, а на кінець року – 727. Впродовж 2016 року було подано 607 нових справ, 520 – закрито.

В свою чергу, в Ірландії кількість справ, що очікували вироку зросла від 497 до 513. В Шотландії відбулось незначне зменшення – від 144 до 141.

Нагадаємо, що метою реформ, які запровадив Папа Франциск, було усунути складність і довготривалість цього процесу уневажнення шлюбу. Зміни ввійшли в дію в грудні 2015 року.

На думку місцевого генерального секретаря Товариства канонічного права, о. Джеймса О’Кейна, особливо важливу роль у цих змінах відіграє одна реформа, що дозволяє слухати справу уневажнення в єпархії, де проживає заявник або в якій сторони увійшли в подружжя. Раніше слухання могло відбуватись лише у єпархії за місцем проживання відповідача.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць