Відбулися реколекції для молоді у Львові
  • Втр, 08/11/2016 - 11:25

4-6.11.2016 р. на римсько-католицькій парафії св. Архангела Михаїла (м. Львів-Сихів) відбулися оазові реколекції для молоді після Оази Нового Життя ІІ ступеня.

Тема реколекцій була наступна – “Впровадження у Біблію як історію спасіння”. Протягом року ці зустрічі будуть допомагати учасникам, ще краще пережити другий рік девтерокатехуменальної формації.

Під час конференцій і біблійних кіл учасники роздумували і обговорювали такі теми: спасіння людини; події через які Бог шукає людину; віра - як єдина відповідь на діяння Бога, як умова зустрічі з Богом і як гарантія отримання дарів, які роблять можливим зріле життя з Богом.

Триває тиждень молитов за померлих,тому учасники відвідали цвинтар у с. Зубра, де молилися і отримали повний відпуст, котрий пожертвували у намірі померлих.

Реколекції провадив модератор Руху Світло-Життя Львівської архідієцезії – кс. Назар Білик.

Дякуємо Богові за цей час і за кожного, хто взяв участь у реколекціях.

Довідка. Девтерокатехуменальна формація - дворічна формація у малій групі, котра має допомогти учаснику краще приготуватися до більш свідомого і глибшого пережиття Таїства Хрещення, котре має місце під час Вігілії Воскресіння Господнього. Звісно тут не йде мова про повторне прийняття цього Таїнства, а щоб учасник пригадав собі про те, що випливає з цього Таїства (привілеї і обов’язки). Вігілія Воскресіння Господнього закінчує дворічну девтерокатехуменальну формацію учасника.


Паломництво Святими місцями