Військові капелани разом із ліцеїстами стрибнули з парашутами
  • Птн, 17/04/2015 - 19:57

Сьогодні, 17 квітня 2015 року, в рамках військово-фізичної підготовки учнів Ліцею ім. Героїв Крут відбулися стрибки з парашутом поблизу м. Львова.

У заході взяло участь близько 100 хлопців. Зокрема, підтримати та стати поруч юнаків прибули о. Андрій Сіданич - капелан Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут, а також о. Андрій Хомишин – капелан Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Перед польотом для молоді фахівці провели інструктаж, а також спільно відпрацювали техніку стрибка. А перед посадкою усі спільно помолилися та попросили Божого благословення. По завершенні стрибків юнаки робили фотографії та на пам’ять ділилися із душпастирями враженнями.

Стрибки з парашутом учнів Ліцею ім. Героїв Крут відбуваються щороку. Протягом навчання більшість юнаків беруть участь у стрибках, що стає добрим військовим досвідом. Капелани слідуючи своєму гаслу «Завджи поруч» долучилися до підготовки юнаків, щоб своїм прикладом та душпастирською опікою підтримати хлопців у такий хвилюючий для них момент.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць