Запалити світло в родині. Молитовне чування на площі Святого Петра у Ватикані
  • Суб, 04/10/2014 - 20:39

«Молитовна підтримка як ніколи необхідна та значуща, особливо, з вашого боку, дорогі родини», – писав Папа Франциск у лютому цього року в Листі до родин, в якому просив приєднатися до підготовки до Синоду Єпископів на тему сім’ї. Відповідаючи на заклик Святішого Отця молитовно підтримати працю Отців ІІІ Надзвичайної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів, які від 5 до 19 жовтня 2014 р. роздумуватимуть над «Викликами душпастирства сім’ї в контексті євангелізації», Італійська Єпископська Конференція організувала молитовне чування на площі Святого Петра у Ватикані.

Програма зустрічі, на яку напередодні відкриття Синоду, ввечері, 4 жовтня 2014 р., з усієї Італії з’їдуться кількадесят тисяч сімей, передбачає свідчення подружніх пар, слухання Божого слова й уривків з проповідей та повчань Папи Франциска, проказування молитов. Кульмінацією чування, в якому візьмуть участь також синодальні отці, буде зустріч зі Святішим Отцем.

Темами для призадуми стануть свідчення Антоніо та Роберти, які є нареченими й прямують шляхом приготування до подружжя, Марка та Марґеріти, батьків чотирьох дітей, які усиновили ще одну дівчинку, та Ніколи й Антонеллі, які шість років після того, як розійшлися, зуміли відновити єдність сім’ї та повернутися до спільного життя.