Суспільство

 • П'ятниця, Травень 20, 2022 - 19:10

  Я запрошую всіх, хто мене сьогодні чує, долучатися до щоденної спільної, всецерковної молитви за Україну о 21:00 за київським часом (о 20:00 за римським часом). Молімося разом за живих і померлих в Україні. Молімося разом за припинення цієї війни і за мир у нашій Батьківщині. До цього закликав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному відеозверненні у 86-й день повномасштабної війни росії проти України.

 • П'ятниця, Травень 20, 2022 - 17:07

  Ділячись своїми враженнями із журналістом Радіо Ватикану - Vatican News, Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами висловив захоплення мужністю українців і наголосив на тому, що потрібно рахуватися з їхнім болем.

   

  о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ / Stefano Leszczynski - Київ

 • Четвер, Травень 19, 2022 - 17:51

  Майже усі католики в Нідерландах не бачать нічого поганого у гріховних практиках, пов’язаних із сексуальним невпорядкуванням.

  Відповідно до нещодавнього опитування щодо акцептації гомосексуалізму в Нідерландах, майже 1 відсоток римо-католиків в цій країні не акцептує осіб, що належать до субкультури ЛГБТ. Дослідження громадської думки показує,  що впродовж останніх 15 років все більше віруючих осіб акцептують гомосексуалізм і плавний підхід до гендерної ідентичності.

 • Четвер, Травень 19, 2022 - 12:44

  Найбільш популярна книга Джорджа Орвелла «1984 рік», що описує тоталітарне суспільство, потрапила до індексу заборонених в Білорусі книг. Влада режиму наказала усунути їх з книгарень.

  «Видалити з продажу усі версії книги Джорджа Орвелла «1984 рік». Про виконання розпорядження повідомити не пізніше 19 травня», - йдеться у розпорядженні.

 • Середа, Травень 18, 2022 - 17:08
  У день народження Кароля Войтили, який більш відомий як Папа Йоан Павло ІІ і зараз вже перебуває серед святих у небі, пригадаймо його слова під час візиту до України. Це був далекий 2001 рік, однак ці слова зараз для нас видаються пророчими та актуальними, як ніколи. 

  «Вітаю тебе, Україно, відважний та стійкий свідку приєднання до цінностей віри. Скільки ти вистраждала, щоб у важкі хвилини відстояти свободу віросповідання!

 • Середа, Травень 18, 2022 - 16:59

  Ми відчуваємо щоразу повніше, що Україна здатна вистояти в цій нелегкій, нерівній борні. Ми відчуваємо, що Господь Бог благословляє наше військо, бо ми за нього молимося. Він підтримує тих, які вміють любити Батьківщину та своїх найрідніших.

  Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 84-й день війни росії проти України.

  «Господь Бог перебуває там, де люди вміють допомагати одне одному у скруті та біді. Та Божа присутність робить нас непереможними», – додав Предстоятель.

 • Середа, Травень 18, 2022 - 10:53

  Справжньою потіхою для України буде її перемога. Тому ми сьогодні закликаємо Духа Святого, Утішителя, щоб дав нам силу вистояти і приніс Україні мир. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному звернення у 83-й день війни росії проти України.

 • Вівторок, Травень 17, 2022 - 14:08

  Польські католицькі єпископи на чолі з головою Конференції єпископату Польщі здійснять візит в Україну. Мета візиту: засвідчити солідарність і підтримку України під час її оборонної війни від несправедливої агресії з боку росії.

 • Понеділок, Травень 16, 2022 - 21:55

  Архиєпископ Марк Кольрідж, Президент Австралійської єпископської конференції, надіслав на адресу Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ, листа солідарності, у якому австралійські єпископи називають геноцидом російську агресію проти України.

 • Понеділок, Травень 16, 2022 - 21:54

  Усі ми потребуємо духовних і моральних орієнтирів у земному житті. Тому не біймося наближатися до тих, хто сумнівається. Не біймося в сумніві послужити порадою пошуку добра, яке Господь Бог відкриває в нашому серці. Закликав Отець і Глава УГКЦ у своєму воєнному зверненні у 82-й день війни росії проти України.

  «Незважаючи на великі труднощі, українське військо завдяки, мабуть, Божому благословенню, успішно боронить своїх найрідніших, свою землю, Українську Державу», – констатує Предстоятель.

 • Понеділок, Травень 16, 2022 - 11:19

  У суботу вулицями Загреба пройшов Марш за життя, участь в якому взяло близько 20 тисяч осіб. Учасники вимагали запевнення повного юридичного захисту життя ненароджених, а також оборони права на спротив сумління.

  Цьогорічний Марш за життя у Хорватії був вже сьомим по порядку. Учасники пройшли центром Загреба, несучи транспаранти з гаслами типу «Захистимо найбільш беззахисну меншину в Хорватії» та «Кожна людина має право на життя». Організатори наголосили, що хорвати вимагали зміни до закону про аборти від 1978 р., щоб захистити право на життя кожної людини.

 • Неділя, Травень 15, 2022 - 18:40

  Єпископи Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні звернулися зі словами підтримки та вдячності Українському народу та захисникам України, які сьогодні протистоять злу світового масштабу. У зверненні Синоду йдеться також про покликання Церкви – бути зі своїм народом, і особливе покликання до військового капеланства. А ще владики закликали російських загарбників покаятися і скласти зброю.

 • Неділя, Травень 15, 2022 - 18:36

  Якщо не засудити сьогодні геноцид українського народу, який веде росія на нашій землі, то завтра спокушувані такою вбивчою ідеологією душі можуть принести багато шкоди для всього людства. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ у своєму воєнному зверненні у 81-й день війни росії проти України.

 • Субота, Травень 14, 2022 - 20:10

  13 травня 2022 року громадська організація «Християнський рух за життя» відзначила 10-річчя молитовного стояння за збереження життя та припинення абортів в Україні. Протягом цих десяти років щоп’ятниці о 12:00 в Івано-Франківську перед пологовим будинком по вул. Чорновола відбувається молитва.

 • Субота, Травень 14, 2022 - 14:28

  У час повномасштабної війни, яка триває з 24 лютого, Україна молиться за своїх захисників – ЗСУ і ТРО. Українські Церкви день і ніч правлять молебні за тих, хто боронить Україну, і тих, хто страждає від жаху війни. Цими днями твориться особлива молитва за взятий в облогу Маріуполь, за заручників на «Азовсталі», за оборонців Маріуполя – героїчний полк «Азов».

 • П'ятниця, Травень 13, 2022 - 13:30

  Представник екуменічної спільноти Тезе, що відвідував Україну, ділиться своїми спостереженнями про те, як війна вплинула на зближення між християнами різних конфесій.

 • П'ятниця, Травень 13, 2022 - 13:20

  Перед візитом в Україну Секретар Святого Престолу в справах стосунків з державами дав розлоге інтерв’ю на італійському телебаченні, коментуючи заклики Папи Франциска до молитви за мир, ділячись думками про дипломатичні зусилля Святого Престолу, про перспективи екуменічного діалогу та про завдання, які стоять перед міжнародною спільнотою.

 • Четвер, Травень 12, 2022 - 18:43

  «Видання New York Times закликає президента США обмежити можливості сервісу TikTok впливати на американську громадську думку… Газета визнає, що Дональд Трамп мав рацію у цій справі», - йдеться в останньому виданні «Gazeta Polska». На думку авторів, китайська соцмережа може бути в руках влади КНР інструментом маніпуляції американською громадською думкою.

 • Четвер, Травень 12, 2022 - 17:31

  Війна – це не лише гуманітарні виклики, але й душпастирські. Одним з них є дістатись з таїнствами на ті території, де бракує священників, а люди є спраглими за Богом. «Попри обстріли та блокади на дорогах, намагаємось доїхати до усіх місцевостей, де знаємо, що є вірні», - розповів в інтерв'ю Ватиканському радіо о. Владислав Лукасевич. Український паллотин служить в Одесі, де допомагає біженцям та організовує допомогу військовим.

 • Четвер, Травень 12, 2022 - 14:22

  Звернення архієпископа Мечислава Мокшицького з приводу війни, що триває. Митрополит Львівський закликає не піддаватись панічним настроям, поширювати лише достовірну інформацію та підтримувати тих, хто найбільше цього потребує. Триваймо на молитві та ввіряємось заступництву Непорочного Серця Марії. 

  Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!

  Улюблені Брати і Сестри!

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць