«Допомагаючи іншим, Богдан ніколи не думав, що колись благодійної допомоги потребуватиме й він»
  • Срд, 03/07/2013 - 20:58

Відомий у Житомирі молодий очільник організації «Все робимо самі» потребує термінової пересадки нирки. Операція, яку зроблять у німецькій клініці, коштує 103 тис. євро. Кошти потрібно зібрати до жовтня 2013 р. Нині Богдан проходить лікування у столиці.

Уже 10 років засновником та незмінним головою Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» є Богдан Купчинський. Під його керівництвом організація провела майже 220 благодійних заходів (Різдвяні, Новорічні, фестивалі «Перлина дитинства», родинні свята, дворові  та екологічні акції, благодійні телепроекти в підтримку дітей з особливими потребами, табори толерантності, інформаційні заходи з протидії торгівлі людьми та інше). 

Про це повідомляє організація «Все робимо самі».

За плідну благодійну діяльність, що її Богдан проводив зі своєю командою, організація була нагороджена званням «Благодійник року-2010» та спеціальним призом «Благодійник року 2009». Сам Богдан Купчинський неодноразово був нагороджений грамотами Житомирського міського голови.

Допомагаючи іншим, Богдан ніколи не думав, що  колись  благодійної  допомоги  потребуватиме й він.

Народився Богдан Купчинський у 1986 році в місті Житомирі. Закінчив ЗОШ № 7 м. Житомира. З 16 років є головою правління дитячої громадської організації «Все робимо самі».

У 16 років у Богдана помер тато, а в 17 - мама, і він залишився круглим сиротою. Богдан опікується сестрою-інвалідом, хоча в дитинстві теж мав інвалідність. У нього з малих літ були проблеми з нирками.

На сьогодні лікарі встановили діагноз: хронічна гостра ниркова недостатність, важка азотемія 4 ступеня.

Богдан потребує термінової пересадки нирки. Операцію проводитиме клініка в Німеччині, де хворому шукатимуть донорську нирку. Вартість операції складає 103 тис. євро. Ці кошти потрібно зібрати до жовтня 2013 року. Нині Богдан проходить лікування в одній зі столичних клінік.

Правління Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі» звертається до кожного небайдужого про допомогу. Разом ми можемо зібрати кошти на проведення операції Богдану!

Будь-яка ваша допомога може врятувати життя Богдану Купчинському, який уже 10 років допомагає долати труднощі сім’ям, дітям з обмеженими фізичними можливостями.

Номер картки в Приватбанку для перерахунку пожертв: 5577212709826385 на ім’я дружини - Купчинська Надія Сергіївна. Цільове призначення - допомога на операцію.

Контактний телефон 063-326-18-59

Давайте разом допоможемо одужати Богдану! Також велике прохання молитися за його одужання!

 

Джерело: Католицький медіа-центр

 

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць