Глава УГКЦ: «Сучасній людині треба вірити в Бога, аби не загубитися в морі пустослів’я»
  • Нед, 08/01/2017 - 16:36

Для сучасної людини, аби не загубитися в морі пустослів’я, аби навіть не загубитися в цунамі інформації, яка кожного дня на нас накочується, треба вірити в Бога. Тобто мати у своєму серці Боже слово. І тоді воно стане критерієм розрізнення правди і неправди, фальші від справді того, що варте нашої уваги – принципів і цінностей, за які навіть варто віддати своє життя.

Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у традиційному Різдвяному інтерв’ю «5 каналу».

Пояснюючи свою думку про популізм, Предстоятель відзначив, що Син Божий Ісус Христос у Святому Писанні названий Божим Словом. «Боже Слово – це є сила, творча сила, – сказав Блаженніший Святослав. – Нам дуже важливо зрозуміти, звідки почерпнути творчу силу, аби могти креативно, творчо, позитивно будувати наше сьогодення. Тому християни, які вірять у те Боже Слово, його приймають. Бо віра є ніщо інше як момент, коли людина впускає ту Божу силу, Боже Слово у своє особисте життя і керується тим Словом, коли шукає орієнтирів для свого власного життя».

Ми бачимо, зауважив Архиєрей, що рік, який минув, був позначений величезною хвилею популізму. Не тільки в українській політиці, а й у світовій.

«Сьогодні люди часто обирають тих, хто вміє гарно говорити, хто вміє улещувати їхній слух. Але потім бачимо, що це слово є порожнє, тому що за ним не стоїть жодного конкретного діла. Те слово не несе в собі якоїсь конкретної дієвої сили», – сказав Глава Церкви.

За його словами, одна з рис популізму є та, що говорять те, що люди десь хочуть почути, а не те, що є насправді. «Ніхто не хоче чути правди. Більше того, ніхто не хоче справжньої правди говорити, бо вона може бути неприємною. Не кажучи вже про те, аби правду чинити», – додав Блаженніший Святослав.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць