Італійський єзуїт поплатився життям за спробу налагодити діалог з повстанцями в Сирії
  • Птн, 16/08/2013 - 12:34

Бойовики "Аль-Каїди" стратили італійського священика Паоло Даль'Ольо, який пропав на сході Сирії в кінці липня. Ця інформація поки не отримала підтвердження з незалежних джерел.

Єзуїт Паоло Даль'Ольо був відомим прихильником повстанців і виступав за діалог з ісламістами. Востаннє його бачили 29 липня в утримуваному противниками Башара Асада місті Ракка. Правозахисники цитують очевидців, за словами яких, він був викрадений активістами "Ісламського емірату Іраку і Леванту".

За відомостями місцевих активістів, священик прибув до Ракка, щоб сприяти досягненню перемир'я між бойовиками "Аль-Каїди" і ополченцями курдських сил самооборони, і був викрадений незабаром після приїзду до міста.

Syrian Observatory for Human Rights закликала "Ісламський емірат Іраку і Леванту" надати точні відомості про долю Паоло Даль'Ольо. "Тіло священика має бути передано для поховання, а винні в його загибелі-постати перед судом", - заявили її представники.

У той же час Ватикан повідомив, що не має жодної інформації про долю зниклого священика.

У червні в Сирії був убитий ще один католицький священик - Франсуа Мурад. Офіційний Ватикан подробиць не навів, але на початку липня бойовики опублікували відео, де зафіксовано момент його страти.

За матеріалами www.newsru.com


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць