«Ми маємо надію! Жодне зло цього світу над нами більше немає сили!» — Глава УГКЦ привітав римо-католиків зі святом Пасхи
  • Нед, 21/04/2019 - 20:34

У суботу, 20 квітня, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у Києві взяв в участь в пасхальному богослужінні в римо-католицькому соборі Святого Олександра. У своєму слові до присутніх він від імені всієї Української Греко-Католицької Церкви привітав римо-католиків зі святом Воскресіння.

«Ви знаєте, якщо із запечатаного, закритого каменем та стереженого військом гробу є вихід, то ми маємо надію. І наша надія є у Воскреслому Спасителю. Він є нашою надією, яка є такою певною, як те, що після ночі сходить сонце... Христос воскрес, і Він є нашим сонцем, яке дає нам світло життя», — зазначив духовний лідер греко-католиків.

 

І згодом додав: «Хто вірує у воскреслого Христа — не вмирає. Каже Ісус: “Хто вірує в Мене, той не вмре повіки”. Ви сьогодні стали членами Воскреслого Христового Тіла, яким є Христова Церква. Те Тіло Воскреслого Спасителя ми сьогодні прийняли у Святому Причасті. Тому ми і ви маємо надію! Жодне зло цього світу, навіть смерть, над нами більше немає сили і влади. Бо Христос воскрес, і це повіки!»

Наприкінці Блаженніший Святослав побажав усім Божого благословення, благодаті Святого Духа та радості, яка перемагає все!


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць