Міжнародний молодіжний форум в Римі: «З Кракова в Панаму - Синод на шляху з молодими людьми»
  • Пон, 10/04/2017 - 16:49

Від 5 до 8 квітня  2017 р., в Римі тривав Міжнародний молодіжний форум, в якому взяло участь 300 делегатів з понад 100 країн світу, серед яких також і з України. «З Кракова в Панаму - Синод на шляху з молодими людьми " – такою була тема цієї зустрічі, організованої ватиканською Дикастерією у справах мирян, родини і життя, що відповідає за приготування ВДМ.

Під час форуму йшлося про приготування до зустрічі молодих людей в Панамі в 2019 році. Ця зустріч делегатів, відповідальних за проведення ВДМ – це насправді новий досвід світлиці Тайної вечері, де відбулось Зіслання Святого Духа, Який тепер знову прагне зміцнити Церкву, часто живе в ізоляції, у переслідуваннях, сама у собі не має такої сили і Господь Бог збирає всіх разом, щоб сміливо вийти в світ з цієї нової місією. Духовна іскра, яка зродилась під час СДМ у Кракові, з цієї зустрічі в Римі разом з делегатами лине до їхніх країн, щоб вони змогли далі вести молодіжне служіння, цим разом з Кракова до Панами ".

Синод єпископів католицької Церкви стане продовженням СДМ, тобто місцем, де, молоді люди зможуть насправді стати головними дійовими особами і одночасно предметом дбання Христа про спасіння сучасної людини., а також турбота про Христа для спасіння сучасної людини».

Єпископ Фабіо Фабене, заступник Секретаря Синоду єпископів, в інтерв’ю для Радіо Ватикану поділився думками про те, що молоді люди прагнуть відчувати себе Церквою, хочуть, щоб їхні голоси були почуті, і дійсно хочуть брати участь в приготуванні Синоду, щоб Церква змогла омолодитись їхньою присутністю та їхньою активною участю. Вони не хочуть прямувати поодинці: прагнуть йти вперед разом із дорослими у вірі, разом з усіма віруючими, з пастирями, щоб будувати Христову Церкву, яка б омолоджувалась завдяки їхнім ділам, щоб вона звіщала Євангеліє новим поколінням

Папа Франциск прагне оновити обличчя Церкви за посередництвом молоді, але має на увазі не тільки ту молодь, яка живе вірою в церковних спільнотах, але охопити всіх молодих людей, які мають право на духовний супровід і на власне місце в житті та в Церкві.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць