Паломництво до храму Пресвятої Трійці (Автономна Республіка Крим)
  • Втр, 25/06/2013 - 17:47

24 червня 2013 року, у день Пресвятої Трійці, відбулась паломницька проща вірян і духовенства Одесько-Кримського та Донецько-Харківського екзархатів УГКЦ до храму Пресвятої Трійці, що у смт. Відрадне (АР Крим).

Богослужіння розпочались з Акафіста до Святих Верховних апостолів Петра та Павла; відбувся процесійний обхід з мощами Святих апостолів довкола храму.

Святу Літургію очолив Протосинкел Одесько-Кримського екзархату отець Макарій Ленів, ЧСВВ. Йому співслужили отці з наближених парафій. Додавав піднесенності богослужінням церковний хор храму Покрови Пресвятої Богородиці із м. Євпаторії.

Отець Петро Керницький з Мелітополя виголосив науку про Божу любов, з якої кожен християнин повинен користати та обдаровувати нею ближніх.

Засновник храму Пресвятої Трійці Петро Токач, зокрема, розповів про те, як не легко вдалось привести мощі Святих Верховних апостолів Петра та Павла. Проте, за сприянням Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, владика Іриней Білик, ЧСВВ, передав мощі до Кримської святині.

Кожен прочанин у цей святковий день, мав можливість схилити голову перед мощами Святих апостолів та приступити до мировання. Усіх було окроплено свяченою водою.

Під час солодкого почастунку, на подвір’ї храму, капелан паломницького центру Святого Климента Папи римського отець Йосиф Будай, ЧСВВ, подякував священнослужителям, за те, що прибули з чисельними парафіянами.

Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Фото: с. Миколая Бубен, Згр. Св. Йосифа

 

Для довідки

Храм Пресвятої Трійці збудовано за сприянням пана Петра Токача та його родини. Щоденно тут відбуваються богослужіння для парафіян та відпочиваючих (Неділі та свята: 10. 00 – Утреня, 11.00 – Свята Літургія; будні: 7.30 – Утреня, 8.00 – Свята Літургія, 18.00 – Вечірня). Опікуються святинею Отці Василіяни – 098 741 95 50.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць