Папські богослужіння з нагоди Великодня: підтверджені всі звичні молитовні зустрічі
  • Птн, 01/03/2024 - 10:07

Поширена у Ватикані в останній день лютого програма Папських богослужінь на березень включає на даний час лише богослужіння з нагоди Пальмової неділі, Великого тижня та Пасхального Тридення.

 

Головний церемоніймейстер папських богослужінь поширив програму прилюдних богослужінь, які Папа Франциск очолить у березні. У цьому переліку лише ті, що проводитимуться в контексті цьогорічних великодніх свят.

У Вербну Неділю, 24 березня, Папа Франциск о 10:00 очолить Святу Месу на площі Святого Петра, яка буде випереджена процесійною ходою з посвяченими галузками.

У Великий Четвер, 28 березня, Єпископ Риму о 9:30 очолить Святу Месу Мира в базиліці Святого Петра, на яку зберуться священики Римської дієцезії. Про Святу Месу Господньої вечері не повідомляється.

У Велику П’ятницю, 29 березня, Папа очолить Богослужіння Страстей Гоподніх в базиліці Святого Петра, початок о 17:00, опісля Хресну Дорогу в римському Колізеї о 21:15.

В суботу, 30 березня, Святіший Отець очолить о 19:30 Святу Месу Пасхального чування в базиліці Святого Петра, а в неділю, 31 березня, – Святу Месу на площі Святого Петра у Ватикані о 10:00, по завершенні якої опівдні звернеться до Риму та світу з великоднім посланням й уділить благословення «Urbi et Orbi».