Про Таїнство Хрещення
  • Срд, 20/07/2022 - 17:40

Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія», який діє при Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, запустив серію катехитичних відеороликів для людей з вадами слуху. Особливість таких соціальних роликів з сурдоперекладом у тому, щоб допомогти людям з вадами слуху переглядати та пізнавати Святе Письмо, доступно проходити катехитичні науки Католицької Церкви.

У Центрі зазначають, що у сучасному світі Церква шукає можливості бути відкритою для кожного, хто хоче наблизитися до Бога. Так у кожному відеоуроці отці трактуватимуть про місце та взаємозв’язок святих Таїнств у житті християнина.

Нові відео зі серії публікують щонеділі на YouTube-каналі ресурсу Твоє місто.

Роздумуємо разом з о. Павлом Дроздяком. У сучасному світі церква шукає можливості бути відкритою для кожного, хто хоче наблизитися до Бога. Тож, Центр душпастирства осіб з вадами слуху «Надія», який діє при Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ, пропонує серію катихетичних відеороликів для людей з вадами слуху. У цьому відеоуроці пропонуємо роздуми Про Таїнство Хрещення від о. Павла Дроздяка. Відеонауки дивіться щонеділі о 19:00 год. на YouTube-каналі Tvoemisto.tv. Запис відео про Таїнство Хрещення та роздуми о. Павла Дроздяка відбувся 23 лютого 2022 року.

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць